V pátek 29.9.2017 provozovna Smilovice - ZAVŘENO - celozávodní dovolená. Provoz PŮJČOVNY STROJŮ NEPŘERUŠEN (7:00 - 15:30)
SERVIS STROJŮ: 777 171 015  |  PŮJČOVNA: 777 765 599  |  NÁHRADNÍ DÍLY: 777 765 585  |  PRODEJ: 777 765 588

Archiv článků

21.9.2017

Multiinstrumentální stroj

VIDEO | Pro každou oblast průmyslu a aplikace je připravena nejvhodnější kombinace – kloubový nakladač a přídavné zařízení: od klasické manipulace s materiálem přes přesun palet nebo sypkého materiálu po zimní údržbu se sněhovou frézou a sněhovou radlicí nebo komunální použití v zahradách a zeleni.

O nakladačích, Novinky
4.9.2017

Newsletter: Skladové bagry za zvýhodněné ceny

Newsletter 09/2017 Zářijový newsletter je nabídkou skladových rýpadel za zvýhodněné ceny. KOHÚT A SPOL.: autorizované zastoupení Wacker Neuson. Newsletter skladové bagry Související stroje   Další články z kategorie: O bagrech

O bagrech, Novinky
27.7.2017

WL60 a WL70 nová generace kloubových nakladačů

Dva největší modely kloubových nakladačů WL60 a WL70 s provozní hmotností šest až sedm tun jsou nyní k dispozici s novými motory a další výbavou. Splňují tak současné emisní normy a nabízejí zákazníkům ještě větší komfort pro efektivní práci bez únavy čímž zvyšují produktivitu práce. WL60 a WL70 nová generace kloubových nakladačů.

O nakladačích, Novinky
26.7.2017

Ammann představil nejlehčí pěch

FOTOGALERIE | Vibrační pěch ATR30 váží pouhých 29 kg, tedy asi polovinu hmotnosti druhého nejlehčího pěchu v produktové řadě společnosti Ammann. Pěch ATR 30 má podle preferencí zákazníka pracovní šířku 80 nebo 130 mm. Benzínový motor Honda poskytuje výkon 1,1 kW.

O hutnící technice, Novinky
10.7.2017

Pěchy ATR rozšířily nabídku Ammann

Ammann ATR S potěšením oznamuje uvolnění nových modelů vibračních pěchů značky Ammann. Byly optimalizovány z hlediska uživatelské ergonomie a nabízejí celkový výběr 4 nových modelů. Nové pěchy ponesou označení ATR (ATR = Ammann Tamper Rammer). Pěchy ATR rozšířily nabídku Ammann. Nové ATR pěchy si ponechaly klíčové vlastnosti předchozích modelů ACR, jako jsou výsledky zhutňování,  bezkonkurenční rovnováha a špičkové […]

O hutnící technice, Novinky
9.6.2017

Ammann představil novou řadu jednosměrných desek

FOTOGALERIE | Začátkem června 2017 Ammann představil novou řadu jednosměrných desek, která čítá pět nových modelů s označením APF (jednosměrné desky). Tyto vibrační desky překonávají své konkurenty hutnícím výkonem, výbornou manévrovatelností, pracovní rychlostí a v neposlední řadě stoupavostí.

O hutnící technice, Novinky
10.3.2017

Úprava břehu rybníka minibagrem

Fotogalerie | Pro terénní úpravy břehu rybníka byl použit minibagr Neuson 1503. Přestože byl bagr „utopený“ v bahně téměř až po podlahu kabiny, svou práci bravurně zvládl a nyní mají rybáři daleko více možností odkud chytat ryby.

O bagrech, Novinky
21.12.2016

Vibrační pěch ACR 68 S3 – provedení PREMIUM

FOTOGALERIE | Nová ovládací páčka (tzv. řešení 3v1) je umístěna na držadle vibračních pěchů ACR a řeší: vypínání vibračního pěchu, provoz pěchů a nahrazuje dosavadní benzínový kohout. Dalším volitelným příslušenstvím je rozšíření filtračního systém.

O hutnící technice, Novinky
3.5.2016

Půjčujeme závěsné vibrační desky

Od května 2016 také půjčujeme závěsné vibrační desky Ammann. Tyto nesené desky se používají jako příslušenství pro bagry a rýpadla. Jsou vhodné zejména do výkopů a do hůře přístupných míst nebo pro hutnění strmých svahů, kde by příp. hrozilo zasypání obsluhy standardních vibračních desek. Dále se používají i v úzkých výkopech – pracovní šíře jen […]

O hutnící technice, Novinky
25.4.2016

Válce Ammann ARX nově i s oscilací

VIDEO | Stroje ARX jsou první vibrační válce Ammann s oscilačním procesem, který umožňuje rychlejší dosažení požadovaných výsledků při použití menší vibrace. Oscilací se eliminuje přibližně 90% napětí působícího při použití klasického vibračního systému do okolí a materiálů.

O vibračních válcích, Novinky
20.4.2016

Nakloněná technika aneb rýpadla s VDS

Při hloubení na nerovném terénu může rychle dojít k poklesu hospodárnosti rýpadla, protože se nehloubí svisle a podle potřebného směru výkopu. Stisknutím tlačítka v kabinách bagrů umožňuje Wacker Neuson plynulý náklon horní části stroje až o 15 stupňů. Tak lze snadno kompenzovat stoupání až do 27 procent.

O bagrech, Novinky
16.4.2016

Dempry Wacker Neuson s DUAL VIEW

FOTOGALERIE | Ještě vyšší bezpečnost díky maximální přehlednosti slibuje nový koncept dual view od Wacker Neuson, který byl poprvé jako koncepční studie představen na veletrhu Bauma.

O dumperech, Novinky
26.3.2016

Nové vibrační desky APF s funkčním designem

Inovace jednosměrných hutnících desek Ammann Nejnovější řada dopředu se pohybujících (jednosměrných) vibračních desek s označením APF bude prezentována na mezinárodním stavebním veletrhu Bauma 2016. Tyto stroje představují novou generaci hutnící techniky, která klade důraz o usměrnění hutnící energie směrem do hutněného materiálu a směrem od obsluhy. Všechny vibrační desky APF mají nový, patentovaný „Z“ tvar […]

O hutnící technice, Novinky
22.1.2016

Ammann získal ocenění Red Dot

Red Dot Design Award Výrobní závod Ammann získal ocenění Red Dot. Hned tři tyto prestižní ceny obdržel za vynikající design svých výrobků. „Těmito cenami jsme velmi poctěni,“ říká Hans-Christian Schneider, CEO společnosti Ammann Group. „Naši zákazníci vědí, že za každou z nich a za každým výrobkem Ammann se skrývá velké množství přemýšlení a úsilí. Tyto […]

O hutnící technice, Novinky
20.2.2015

Alternativní motor pro pěchy ACR 68

ACR 68 Ammann Ammann nově nabízí alternativní motor pro pěchy ACR 68. Jedná se o 4-taktní benzínový motor Honda GXR 120. Alternativní motor pro pěchy ACR 68 S ohledem na životní prostředí a dále dle aktuálních požadavků na zvyšování ochrany zdraví při práci na staveništích, zejména pak při hutnění v hlubokých výkopech, nabízí nyní výrobce […]

O hutnící technice, Novinky
18.1.2015

Míchání betonu nakladačem Locust (video)

Mixovací lopata na beton je přídavné zařízení na smykem řízené nakladače, čelní nakladače, rýpadlo-nakladače, teleskopické manipulátory anebo jiné stavební stroje. Primárně je určena pro rychlou a efektivní výrobu vysoce kvalitního betonu i v nepříznivých podmínkách.

O nakladačích, Novinky
7.1.2015

Facelift kolových dumperů

Nejvyšší řada kolových dumperů prošla modernizací Výrobní závod Wacker Neuson v lednu 2015 oznámil, že proběhl facelift kolových dumperů. Nové modely mají označení DW60, DW90 a DW100 a používají nejnovější generace naftových motorů PERKINS, které Wacker Neuson používá také pro kompaktní nakladače a mobilní rýpadla. Tyto dempry nahradily stroje s původním označením 6001, 9001 a […]

O dumperech, Novinky
16.4.2014

Dual Power Wacker Neuson

Bourací a stavební práce bagrem bez použití spalovacích motorů Wacker Neuson DUAL POWER Společnost Wacker Neuson přišla s řešením pro provoz bagru bez emisí. Mikrobagr WN 803 je často využíván pro své kompaktní rozměry např. pro bourací a stavební práce v uzavřených prostorách a domech. Nyní lze tento bagr použít i bez nutnosti použití standardního […]

O bagrech, Novinky
12.3.2014

Kloubové nakladače Wacker Neuson

Teprve vhodné přídavné zařízení udělá z kloubových nakladačů Wacker Neuson skutečně užitečné stroje pro jakýkoliv pracovní úkol. Díky bohaté a promyšlené nabídce jsou nakladače Wacker Neuson maximálně funkční víceúčelové stroje, vhodné pro každé nasazení.

O nakladačích, Novinky
15.8.2013

Univerzální lehká váha na pokládku asfaltu

Tandemové vibrační válce AV 70-2 a AV 70 X jsou univerzální lehká váha na pokládku asfaltu. Ammann nabízí tyto vysoce produktivní a flexibilní modely v „lehké třídě“ silničních válců. Kompaktní a „citlivé“ řízení mikrovolantem umožňuje efektní a bezchybné hutnění při náročné pokládce a následném hutnění asfaltu.

O vibračních válcích, Novinky
18.7.2013

Novinky se značkou Ammann pro silniční stavitelství

Ammann pro stavby silnic Společnost Ammann-Group představila novinky se značkou Ammann pro silniční stavitelství. Využívá svůj inovační duch a podnikavost, aby se stala globálním poskytovatelem ekologických, bezpečných a praktických výrobků pro silniční stavitelství. Tato švýcarská společnost existuje již 144 let a od ledna 2013 je vedena již 6. generací rodiny. Společnost v současné době investuje […]

O vibračních válcích, O finišerech, Novinky
17.7.2013

Tříletá záruka na vibrační desky Ammann

Představujeme vám nový produkt výrobce vibračních desek Ammann Verdichtung GmbH z německého Hennefu, který prostřednictvím své dealerské sítě (KOHÚT A SPOL. spol. s r. o.) nabízí svým zákazníkům možnost prodloužit si záruku na vibrační desky Ammann až na 3 roky od dne prodeje.

O hutnící technice, Novinky
10.6.2013

V džungli velkoměsta neporazitelné

Jsou to především dvě vlastnosti nových minibagrů ET20 a ET24, díky kterým v městských oblastech excelují: kompaktní rozměry a VDS – systém vertikálního hloubení. Obě tyto přednosti byly ve vnitřní části Lince nepostradatelné.

O bagrech, Novinky
9.6.2013

Produktové novinky Wacker Neuson

PŘEDSTAVUJEME | Společnost Wacker Neuson staví do ohniska zájmu vývoje produktů jejich uživatele. Např. mechanismus předního okna EZ28 umožňuje řidiči několik možností větrání. Nebo stříška EZ17 je vybavena několika rukojeťmi pro demontáž a umožňuje tak průjezd i na místech s malou výškou.

O bagrech, Novinky
16.2.2013

Nový závod na výrobu kompaktních stavebních strojů

Wacker Neuson v Hörschingu Stavba tohoto závodu (viz. obrázek) byla vrcholným výkonem. Za necelý rok byl nejen vybudován jeden z nejmodernějších a největších závodů na výrobu kompaktních stavebních strojů, ale rovněž se uskutečnilo kompletní přestěhování výroby a administrativy. Změna sídla byla nezbytná z kapacitních důvodů. Nové výrobní prostory Wacker Neuson na výrobu kompaktních bagrů, dumperů […]

O bagrech, Novinky
16.11.2012

Nová generace bagrů Wacker Neuson (2012)

PŘEDSTAVENÍ | Nízké těžiště a to i v těžkém terénu zajišťuje 2404 stabilitu, která je v této hmotnostní kategorii (do 2,5 t) unikátní a poskytuje klidné a vyrovnané pracovní chování stroje, ale i velkou flexibilitu.

O bagrech, Novinky
8.8.2012

Hybridní pásy

Wacker Neuson hybridní pásy spojují výhody gumových a ocelových pásů. Díky kvalitnímu pogumování každého hybridního segmentu se můžete s bagrem pohybovat i v místech, kde byste ocelovými pásy způsobili nezvratné škody (např. chodníky, silnice, apod.)

O bagrech, Novinky
11.5.2012

Novinky společnosti Ammann na veletrhu Intermat 2012

Společnost Ammann představila kompletní řadu výrobků včetně mnoha nových vylepšení na veletrhu Intermat 2012 v Paříži, který se konal ve dnech 16. až 21. dubna. Důraz byl kladen na zcela přepracovanou řadu lehkých tandemových válců, která nastavuje nové standardy v souvislosti s designem a výkonem. Globální dodavatel ekologických výrobků Společnost Ammann v současné době prochází […]

O vibračních válcích, O finišerech, Novinky
31.10.2011

Pásové dumpery Wacker Neuson nově s označením DT

Nová řada pásových dumperů Pásové dumpery Wacker Neuson nově s označením DT byly v roce 2011 poprvé představeny v rámci otevření nové pobočky Wacker Neuson v německém Mnichově. Produktová řada s nosností od 500 kg až do 2.500 kg byla rozšířena tak, aby zahrnovala pět modelů minidumperů, které skýtají celkem 29 variant, jak dempry s benzínovým […]

O dumperech, Novinky
24.10.2011

Nejlepších výsledků hutnění dosahují válce se systémem ACE

ACE = Ammann Compaction Expert Praxe nám ukázala, že nejlepších výsledků hutnění dosahují válce se systémem ACE. U hlukově optimalizovaného asfaltu (tzv. LOA) je nezbytná zvláště přesná pokládka za předpokladu odpovídajících odborných znalostí. Důležitý je i ten fakt, že ne každý válec na hutnění asfaltu se hodí pro hutnění tenké povrchové vrstvy. Na zkušebním úseku […]

O vibračních válcích, Novinky
17.6.2011

První kladivo FINE 45x v ČR

V úterý 16. června 2011 bylo našemu zákazníkovi nainstalováno a zprovozněno první kladivo FINE 45x v ČR. Jedná se o 3,5 tunové demoliční kladivo značky FINE od jihokorejského výrobce Feeleng s typovým označením FINE 45x.

O hydraulických kladivech, Novinky
25.5.2011

První finišer Ammann v ČR

Rádi bychom Vás informovali o tom, že v druhé polovině května roku 2011 byl zákazníkovi předán, jako první finišer Ammann v ČR, unikátní chodníkový finišer s označením AFW 150.

O finišerech, Novinky
5.3.2011

Minibagry a rýpadla Caterpillar

Společnost Phoenix Zeppelin uzavřela strategickou dohodu o spolupráci s firmou Wacker Neuson na výrobu, vývoj, distribuci a údržbu minirýpadel s označením Caterpillar.

O bagrech, Novinky
4.3.2011

Co je VDS?

Článek o tom, co je VDS. Unikátní systém Wacker Neuson, patentovaný ještě jako Kippmatic, slouží pro kolmé hloubení i při práci ve svahu.

O bagrech, Novinky
8.9.2010

Info o značce Wacker Neuson

Tento článek přináší info o značce Wacker Neuson, která byla založená v roce 1848 původně jako kovárna. Vyvíjí, vyrábí a v současné době dodává do celého světa kvalitní stavební nářadí a kompaktní stavební stroje.

O bagrech, Novinky
15.3.2007

O značce LOCUST

Tento článek pojednává o značce Locust. Z mnoha typů smykem řízených nakladačů Locust vám zde představíme některé typy podrobněji

O nakladačích, Novinky
15.3.2005

UNC 060 smykový nakladač

Koncepce smykem řízených strojů Locust vychází z velmi oblíbené řady čelních univerzálních nakladačů, která se od roku 1981 vyráběla ve Slovenské Krupině pod označením UNC 060 a dále pak UNC 750, dodnes známých rovněž jako Bobek či Bobík.

O nakladačích, Novinky
15.11.2002

Locust 750 smykový nakladač

Univerzální čelní nakladač Locust 750, je určený pro nakládání, hrnutí, přemísťování hornin tříd 1 až 4 pomocí základní lopaty a na těžení hornin, kopání úzkých rýh, vrtání jam v horninách 1. až 2. Třídy podle STN 73 3050, pomocí specificky určených přídavných zařízení.

O nakladačích, Novinky