ODVLHČOVAČE BAZAR

Vyberte si z aktuální nabídky použitých vysoušečů vzduchu – odvlhčovače bazar:

Odvlhčovač Ekotez TE40 bazar (1498)

- použitý vysoušeč vzduchu Ekotez
- rok výroby: 2020
- v provozu od: 02.2021
- nezávislé topení o výkonu 2kW
- technický stav stroje: ★★★★★

- nový odvlhčovač Ekotez
- český vysoušeč vzduchu
- zabudované nezávislé topné (2kW)
- elektrický odvlhčovač (230V)
- nádržka na kondenzát: 14 litrů

- použitý elektrický vysoušeč vzduchu
- česká výroba Ekotez
- s vestavěným topením (2kW)
- rok výroby: 2021
- v provozu od 10/2021

- použitý vysoušeč vzduchu Ekotez
- rok výroby: 2020
- v provozu od: 02.2021
- nezávislé topení o výkonu 2kW
- technický stav stroje: ★★★★★

Odvlhčovače bazar

Na základě dlouholetých zkušeností a tradice v oblasti kondenzačního vysoušení vyvinul EKOTEZ širokou řadu odvlhčovačů pro různé účely využití a současně zastupuje přední světové výrobce. Odvlhčovače jsou v západní Evropě známy také pod označením KROLL.

Použité vysoušeče se zárukou

Námi nabízené použité odvlhčovače jsou provozované naší půjčovnou strojů – jsme jejich první majitelé.

Použití odvlhčovačů (vysoušečů)

Odvlhčovače Ekotez jsou díky své robustní konstrukci a odolnosti proti poškození vhodné pro použití ve stavebnictví.  Při provádění staveb a renovací (k vysoušení čerstvých omítek či maleb). Nebo také pro náročný provoz v průmyslových provozech, ale i při sušení dřeva nebo v potravinářství, kde má své využití také hydrostat. Ten se do zdířky odvlhčovače připojuje pomocí Jack konektoru. Ideálním pomocníkem jsou při odstraňování škod způsobených vodou, např. při záplavách, haváriích vodovodního potrubí, vlhkosti ve sklepích, archivech, skladovacích prostorech atd.

S použitím odvlhčovačů Ekotez dokážete udržovat v místnosti vhodnou relativní vlhkost vzduchu. Zamezíte tak nežádoucím projevům vlhkosti, jako jsou plísně, poškození stěn či předmětů nebo dokonce konstrukce vlivem trvalého působení vlhkosti. Vzduch v místnosti je nasáván do odvlhčovače přes filtr, na chladné aktivní ploše dojde k vysrážení vody ze vzduchu a vzduch po dohřátí na teplé ploše je zpět vyfukován do místnosti. Tento proces je účinnější než obvyklé topení a větrání.

Ovládání odvlhčovačů

Vysoušeče Ekotez se velmi snadno ovládají, jsou vybaveny kontrolkou provozu, ochranným systémem plné nádržky a dodávaný regulátor vlhkosti umožňuje nastavení relativní vlhkosti, kterou přístroj automaticky udržuje. Řada TE má zabudováno topné těleso, kterým lze zvýšit účinnost vysoušení při nízkých teplotách nebo lze využít pro vytápění.

Pronájem vysoušečů a odvlhčovačů

Jako autorizované zastoupení českého výrobce vysoušečů – firmy Ekotez rovněž nabízíme pronájem těchto odvlhčovačů, které jsou užitečným pomocníkem např. také při odklízení následků po povodních, zatečení vody či vytopení bytových nebo nebytových prostor.

Jak označujeme technický stav použitých odvlhčovačů pomocí hvězdiček

★★★★★ VÝBORNÝ STAV Vysoušeč je po technické stránce plně srovnatelný s novým strojem, nevykazuje žádné problémy, je plně připraven k práci a je se zárukou od výrobce.
★★★★☆ VELMI DOBRÝ STAV Vysoušeč nevykazuje žádné technické problémy a je plně připraven k práci.
★★★☆☆ DOBRÝ STAV Vysoušeč je připraven k práci, případné drobné opravy, které nebrání v provozu stroje.
★★☆☆☆ HORŠÍ STAV Vysoušeč je funkční po provedení nezbytných oprav.
★☆☆☆☆ ŠPATNÝ STAV Vysoušeč není plně funkční.

Články o vysoušečích vzduchu