VIBRAČNÍ VÁLCE AMMANN

Vibrační válce Ammann řadíme do 5ti typových kategorií: válce tahačové (zeminové), tandemové (asfaltové), pneumatikové, příkopové (výkopové) a ručně vedené (chodící).

Zvolte si válec podle parametrů
Lehké kloubové válce Ammann
Ručně vedené vibrační válce
Vibrační válce do výkopů
Inteligentní hutnění podloží

Vibrační válce Ammann

Vibrační válce Ammann poskytují vysokou produktivitu v otevřeném prostoru i na stísněných pracovištích. Hmotnost válců se pohybuje od 2 do 25 tun, přičemž šířky hutnění jsou v rozmezí od 820 mm do 2300 mm. Tandemové válce jsou vybaveny kloubovým spojem, který umožňuje rychlé přenastavení z přímé na odsazenou konfiguraci, což napomáhá při hutnění těsně u obrubníků a jiných překážek. Možnosti kombinace využívají ocelové běhouny vpředu a pneumatiky vzadu, čímž se dosahuje ještě větší univerzálnosti.

Válce AV X

S novými vibračními válci Ammann řady AV X dosáhnete Vámi požadovanou nejvyšší kvalitu zhutněného povrchu. Optimalizované parametry vibrace, rovnoměrné rozložení provozní hmotnosti mezi oba běhouny, rozměry běhounů navržené dle Nijbojer koeficientu, všechny tyto vlastnosti se spojují a poskytují strojům řady AV X nejlepší předpoklady k dosažení nejlepších pracovních výsledků. Vibrační válce Ammann AV X mají široké spektrum využití – od hutnění obrusných vrstev, až po hutnění stabilizací.

Historie značky Ammann

Společnost Ammann založil před více než 135 lety Jacob Ammann. Od té doby jsme stále spolehliví, profesionální partneři, kteří usilovně podporují váš pokrok. „Produktivní partnerství na celý život“ je naše motto. Stálá inovace a prvotřídní zákaznický servis jsou faktory, které maximalizují výkon. Abychom zvýšili produktivitu našich výrobků, snažíme se každý den využívat naše celosvětové zkušenosti.

Ammann nepřetržitě investuje do řady služeb, výrobků a kvalifikovaných pracovníků. 2200 odborných zaměstnanců jsou k vašim službám po celém světě a v kteroukoli dobu. Naši zákazníci se vždy mohou spolehnout na principy firmy Ammann, které jsou zcela orientovány na zákazníka,  povědomí o kvalitě, inovaci a věrohodnosti. Co se týká partnerství, je Ammann dlouhodobou zárukou.

 


Články z kategorie: O vibračních válcích