JEDNOSMĚRNÉ VIBRAČNÍ DESKY

Sedm modelů jednosměrných vibračních desek APF představuje řešení pro jakékoli podmínky na staveništi. Vibrační desky Ammann mají záruku až 36 měsíců.


Pracovní šíře


Výkon motoru


Provozní hmotnost


Motor

- hmotnost: 54 kg
- pracovní šíre: 30 cm
- motor: Honda

- jednosměrná vibrační deska Ammann
- hmotnost: 69-76 kg
- pracovní šíre: 40 cm
- motor: Honda

- jednosměrná vibrační deska Ammann
- motor Honda
- prac.šíře: 40 cm
- hmotnost: 80 kg

- jednosměrná vibrační deska Ammann
- motor Honda
- prac.šíře: 50 cm
- hmotnost: 84 kg

- jednosměrná vibrační deska Ammann
- motor HONDA / B&S Vanguard
- pracovní šíře: 50 cm
- hmotnost: 88 kg

- jednosměrná vibrační deska Ammann
- motor Hatz diesel
- prac.šíře: 50 cm
- hmotnost: 106 kg

- jednosměrná vibrační deska
- výrobce: Ammann
- hmotnost: 72 kg
- pracovní šíře: 50 cm
- motor: Honda GX120

Jednosměrné vibrační desky Ammann

Technická data

Jednosměrné desky AmmannAPF 1033APF 1240APF 1540APF 1550APF 2050 BAPF 2050 D
Provozní Hmotnost (kg)5469/7680-8884-9288-96106-114
Pracovní šíře (mm)330400400500500500
MotorHonda
GX100
Honda
GX120
Honda
GX120
Honda
GX120
Honda
GX160
Hatz
1B20
Výkon motoru (kW)2,22,92,92,93,73,2
Frekvence (Hz)100981001009090
Odstředivá síla (kN)10.51215152020
Úderů / min.3.6003.6003.6003.6003.2503.250

Jednosměrné Vibrační desky Ammann jsou hutnící stroje s dopředným systémem posuvu díky jednosměrnému vibrátoru. Technologie a inovativní design jsou hybnou silou odolnosti, produktivity a komfortu obsluhy, kterými se vyznačují všechny jednosměrné vibrační desky společnosti Ammann.

VÝKONNOST

Vysoce dimenzovaná budicí jednotka s válečkovými ložisky zvyšuje výkon, rychlost, stoupavost a životnost stroje.
Instalace nádrže na vodu bez nářadí usnadňuje doplňování vody.
Instalace pryžových podložek bez nářadí umožňuje provádět rychlé změny při přechodu na jinou aplikaci.

ERGONOMIE

Nízké hodnoty vibrací (méně než 2,5m/s²) chrání obsluhu před nežádoucími vibracemi.
Rychlá a snadná montáž doplňků (nádrž na vodu, plastové podložky, přepravní kolečka) umožňuje maximální využití doby provozu stroje a pracovního času obsluhy.
Konstrukce stroje umožňuje bezpečný úchop, umožňuje obsluze řídit stroj i v náročném terénu a uzavřených prostorech.

PROVOZUSCHOPNOST

Bezúdržbový budicí systém s válečkovými ložisky snižuje opotřebení a náklady na údržbu.
Ochranný rám celého motoru brání poškození motoru na staveništi nebo během přepravy.
Snadná denní údržba bez nářadí – rychlé a pohodlné pro optimální provoz

Vibrační desky řady APF společnosti Ammann stanovují nové standardy v oblasti výkonnosti, spolehlivosti a komfortu obsluhy.

APLIKACE

  • hutnění v těsných prostorech
  • asfalt a dlažby
  • lehké až střední opravy výtluků
  • výstavba potrubí a příkopů
  • krajinářské a zahradnické úpravy
  • zemní práce

Technická vyspělost

Technologie a inovativní design jsou hybnou silou odolnosti, produktivity a komfortu obsluhy, kterými se vyznačují všechny jednosměrné vibrační desky společnosti Ammann.

Bezúdržbový budící systém

Velkoryse dimenzovaná budicí jednotka zajišťuje vynikající pohyb vpřed, rychlost a stoupavost. Odolná ložisková jednotka s válečkovými ložisky je utěsněna, a brání tak přístupu vzduchu nebo vody a eliminuje potřebu servisu.

Spolehlivý výkon

Řada APF je poháněna spolehlivými a výkonnými benzínovými motory Honda. Model APF 20/50 je k dispozici s benzínovým motorem nebo s dieselovým motorem Hatz, který podává dobrý výkon i ve vyšších nadmořských výškách a umožňuje použití typu paliva, které je na staveništi obvykle dostupné. Robustní ochranný rám na všech motorech zabraňuje poškození motoru během provozu nebo přepravy a značně prodlužuje životnost desky.

Samočistící základová deska

Konstrukce základních desek umožňuje automatické odstraňování sypkých materiálů z desky během zhutňovacích prací. Pomáhá udržet stroj čistý, chrání jej proti poškození sypkým materiálem. Desky si poradí s různými materiály od abrazivního kameniva po jíly. Spodní kontaktní deska je navržena tak, aby měla silnější ochranu proti zadní straně desky, kde dochází k největšímu opotřebení.

Z hlediska bezpečnosti obsluhy a ergonomie jsou desky řady APF společnosti Ammann špičkou ve své kategorii. Desky jsou spolehlivé a umožňují přesné řízení, což je nezbytné k tomu, abyste si poradili s různými podmínkami na staveništi. Díky intuitivnímu ovládání je práce snadná i pro nezkušené operátory.

Lídr v ergonomii

Z hlediska bezpečnosti obsluhy a ergonomie jsou desky řady APF společnosti Ammann špičkou ve své kategorii. Desky jsou spolehlivé a umožňují přesné řízení, což je nezbytné k tomu, abyste si poradili s různými podmínkami na staveništi. Díky intuitivnímu ovládání je práce snadná i pro nezkušené operátory.

Snížení nežádoucích vibrací

Desky společnosti Ammann dosahují špičkových výsledků v minimalizaci vibrací přenášených na ruce a paže (HAV). Vibrace strojů jsou tak nízké, že jejich hladina bude v souladu s nejpřísnějšími předpisy ještě po mnoho let. Snížené hodnoty vibrací (méně než 2,5 m/s²) umožňuje tlumič ve tvaru Z v ovládací oji. Tento patentovaný systém umožňuje dlouhé pracovní směny bez zdravotního rizika pro obsluhu nebo potřeby vést dokumentaci. Pro usnadnění převozu lze ovládací oj sklopit.

Vysoká manévrovací schopnost

Výkonný pohyb vibračních desek směrem vpřed zvyšuje produktivitu a umožňuje konzistentní výsledky i na příkrých svazích. Základní deska je navržena tak, aby se při pohybu směrem vpřed zvyšovala hnací síla. Ovládací oj a rukojeť v blízkosti základní desky umožňuje obsluze ovládat hutnicí stroj i v těsných prostorech.

Snadná přeprava

Snadno uchopitelný přepravní hák umožňuje jednoduché zvednutí stroje při nakládání do vozidla nebo při vyjímání z výkopů. Stroj je natolik malý, že se vejde do vozidla jakýchkoli rozměrů.

Výbava na přání

Flexibilita podle vašich potřeb

Možnost rychlé změny zvyšuje všestrannost stroje a zajistí jeho dokonalé přizpůsobení podmínkám na staveništi. Na přání může být stroj vybaven podložku pro hutnění dlažby a systémem kropení vodou pro hutnění asfaltu.

Kapacita kropícího systému

Nádrž na vodu a kropicí zařízení jsou součástí jednotky, kterou můžete přidat nebo odejmout bez použití nástrojů či přitahování šroubů. Kropicí zařízení pokryje celou pracovní plochu a lze jej aktivovat prostým otočením spínače. Nádrže s kapacitou 10 litrů prodlužují intervaly mezi plněním vodou.

Pevně namontovaná kolečka

Přepravní kolečka lze spustit pouze uvolněním nohou, což chrání operátorovy prsty před přiskřípnutím a chrání jeho záda před zbytečným zatěžováním. Kolečka se vyznačují vysokou kvalitou a odolností a umožňují rychlou a snadnou přepravu po staveništi.

Počítadlo provozních hodin

V rámci sledování potřeby údržby je možné vibrační desky vybavit počitadlem provozních hodin.

Pryžové podložky – montáž bez nářadí

Tato podložka slouží pro hutnění zámkové dlažby a chrání její hrany před prasknutím. Je k dispozici jako volitelná výbava a lze ji nainstalovat během několika sekund. Instalace je velmi snadná: Podložka ovine dolní desku a je zajištěna dvěma háky.


Související články