VIBRAČNÍ DESKY AMMANN

Vibrační desky Ammann zaručují dokonalé zhutnění, což zvyšuje únosnost materiálu, zamezuje sesedání hutněného materiálu a předchází poškození mrazem, zlepšuje stabilitu a omezuje propustnost vody.

Nenašli jste vibrační desku, jakou hledáte?

Zkuste náš parametrický filtr – zavedli jsme možnost si vyfiltrovat stavební stroje podle jejich parametrů tak, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější. (Více informací »)

Vibrační desky Ammann

Pohodlná manipulace a přeprava se sklopným držadlem – desku si díky volitelným přepravním kolečkům dovezete i ze vzdálenějšího místa. Také ji vtěsnáte i do zavazadlového prostoru osobního auta.

Všechny modely vibračních desek Ammann se vyznačují snadným ovládáním a univerzálním použitím. Jejich výjimečné vlastnosti jsou evidentní, např. výborná manévrovatelnost a rychlá trakce díky plynulé změně hydraulického chodu vpřed a vzad. Dále skýtá možnost snadné „vibrace na jednom místě“.

Snížení nežádoucích vibrací

Vibrační desky Ammann dosahují špičkových výsledků v minimalizaci vibrací přenášených na ruce a paže (HAV) obsluhy. Vibrace strojů Ammann jsou tak nízké, že jejich hladina bude v souladu s nejpřísnějšími předpisy ještě po mnoho let. Snížené hodnoty vibrací (méně než 2,5 m/s²) umožňuje tlumič ve tvaru Z v ovládací oji. Tento patentovaný systém
dovoluje i dlouhé pracovní směny bez zdravotního rizika pro obsluhu nebo potřeby vést dokumentaci. Pro usnadnění převozu lze ovládací oj sklopit.

Vysoká manévrovací schopnost

Výkonný pohyb vibračních desek směrem vpřed zvyšuje produktivitu a umožňuje konzistentní výsledky i na příkrých svazích. Základní deska je navržena tak, aby se při pohybu směrem vpřed zvyšovala hnací síla. Ovládací oj a rukojeť v blízkosti základní desky umožňuje obsluze ovládat vibrační desky Ammann i v těsných prostorech.

Snadná přeprava

Snadno uchopitelný přepravní hák umožňuje jednoduché zvednutí stroje při nakládání do vozidla nebo při vyjímání z výkopů. Stroj je natolik malý, že se vejde do vozidla jakýchkoli rozměrů.

Vibrační desky Ammann stanovují nové standardy v oblasti výkonnosti, spolehlivosti a komfortu obsluhy.


Další články z kategorie: O hutnící technice