KOLOVÉ NAKLADAČE

Smykem řízené nakladače Locust a kloubové nakladače Wacker Neuson jsou námi dodávané kolové nakladače

Zvolte si nakladač dle parametrů
Kloubem řízené nakladače Wacker Neuson
Teleskopicky výsuvná ramena manipulátorů Wacker Neuson
Přídavná zařízení kloubových nakladačů Wacker Neuson
Smykem řízené nakladače Locust - kolové nakladače - nástupce UNC 060
Široký výběr lopat pro různé účely použití
Přídavná zařízení pro smykové nakladače Locust

Kolové nakladače a přídavná zařízení

Kolové nakladače dělíme podle jejich způsobu řízení na smykové a kloubové. Nejoblíbenější smykem řízené stroje v ČR jsou nakladače značky Locust. Jako autorizované zastoupení rovněž dodáváme kloubové nakladače a manipulátory značky Wacker Neuson. Na oba typy nakladačů nabízíme také širokou škálu přídavných zařízení.

Kolový nakladač – víceúčelové řešení

Každý, kdo se rozhodne pro kolový nakladač, si vybírá mezi smykovým a kloubovým řízením. Smykové nakladače jsou schopné se otočit tzv. „na místě“ kdežto kloubové nakladače jsou díky kloubovému spoji mimořádně pohyblivé. Tyto stavební stroje jsou zároveň skutečně multifunkční. Přibližně 12 různých modelů kolových nakladačů umožňuje připojit více než 50 různých přídavných zařízení díky výkonnému a dobře promyšlenému hydraulickému systému. Klasický kolový nakladač se lžící se rychle a snadno přemění na sekačku, rypadlo, frézu nebo zametač a bude dokonale vybaven pro vaše požadavky. S kolovými nakladači Wacker Neuson se můžete také spolehnout na maximální výkon a flexibilitu na staveništi nebo v zahradnictví! Díky elektrickému pohonu může zařízení také pracovat bez emisí.

Univerzálnost a připravenost k akci po celý rok

Nejčastěji požadované vlastnosti stavebních strojů jsou dnes univerzálnost a flexibilita. A zde hrají důležitou roli faktory času a nákladů. S kolovým nakladačem Wacker Neuson můžete pružně reagovat na své potřeby. Pokud jste na stavbě ráno přemisťovali zeminu pomocí lžíce, později můžete stavební materiál přepravovat pomocí paletové vidlice. To je možné díky mnoha praktickým přídavným zařízením, která lze snadno vyměnit ze sedadla řidiče pomocí hydraulického rychloupínacího mechanismu. Díky širokému výběru různých přídavných zařízení nejste omezeni jen na staveniště, nakladače s příslušným příslušenstvím můžete také používat pro odklízení sněhu nebo pro opravy silnic. Celoroční provoz není vůbec nemožný. Z tohoto důvodu jsou naše nakladače se systémem přídavných zařízení také atraktivní pro pronájmy stavebních strojů. K dispozici je přibližně 50 různých přídavných zařízení od společnosti Wacker Neuson. Klasický kolový nakladač se stává všestranným multifunkčním strojem, který poskytuje dokonalý výkon na staveništi, v krajinářství, lesnictví nebo dokonce i při čištění silnic.

Všechny možnosti konfigurace

Kolové nakladače od společnosti Wacker Neuson jsou nejen multifunkční, ale konfiguraci svých zařízení můžete také přizpůsobit vašim požadavkům. Pokud například chcete kolovým nakladačem přenášet těžké náklady na nerovném terénu nebo při vyšších rychlostech, doporučujeme systém tlumení ramene nakladače. Pokud je požadována vyšší hydraulická kapacita, například pro montážní brusky, je třeba nainstalovat funkci „Highflow“ (vysoký průtok). Možnost „3. řídicí obvod elektricky proporcionální sériový“. To znamená, že kromě hydrauliky pro přídavnou jednotku máte možnost používat pracovní hydrauliku. Zejména v oblasti hydrauliky jsou k dispozici další možnosti. Možnosti konfigurace zastřešuje široký výběr pneumatik.

Efektivní a úsporný a v případě potřeby dokonce i bez emisí

Sortiment společnosti Wacker Neuson zahrnuje dvanáct modelů nakladačů. Všechny tyto jednotky mají různé motory, které se vyznačují dokonalou kombinací výkonu a hospodárnosti. Pokud se rozhodnete i pro nakladače s elektromotorem, můžete se spolehnout na stavební stroj bez emisí, který se v oblasti výkonu a flexibility zcela vyrovná běžným strojům. Spíše zvětšíte pole působnosti strojů, protože elektromotory bez emisí lze používat i uvnitř budov. Efektivně rozšiřte pracovní prostor pomocí nakladače společnosti Wacker Neuson!


Články o nakladačích