KLOUBOVÉ NAKLADAČE BAZAR

Aktuální nabídka na kloubové nakladače bazar – použité kolové nakladače se zárukou původu.

- kloubový nakladač Wacker Neuson
- rok výroby: 2018
- hladká lopata 0,45 m3
- paletizační vidle
- přepravní rychlost: až 30 km/h

- použitý nakladač Wacker Neuson
- rok výroby: 2014
- provozní hmotnost: 3.440 kg
- max.rychlost: 20 km/h

- použitý nakladač Wacker Neuson
- rok výroby: 2018
- nosnost: 2.983 kg
- lžíce + paletizační vidle

- použitý nakladač Wacker Neuson
- rok výroby: 2019
- max.rychlost: 20 km/h
- Překlopné zatížení nakladače WL25
- se lžící - v přímém směru: 1.626 kg
- palet. vidle - v přímém směru: 1.249 kg

Kloubové nakladače bazar

KOHÚT A SPOL. se sídlem ve Smilovicích je autorizované servisní a obchodní středisko značky Wacker Neuson. Dále je bazarem kloubových nakladačů se zárukou původu. Nabízí použité kloubové nakladače, které vyhoví vašim vysokým nárokům a rozmanitému využívání. Wacker Neuson je symbolem spolehlivosti. To samozřejmě platí i u naší široké nabídky použitých kloubových nakladačů.

Obratně až do nejmenšího úhlu – Díky kyvnému kloubu jsou použité kloubové nakladače maximálně obratné a poradí si i s nejtěžším terénem. Nakladač jako univerzální nosič nástrojů a příslušenství – Používejte kolové nakladače Wacker Neuson tak, jak potřebujete – s odpovídajícím hydraulickým výkonem a hydraulickými okruhy pro přídavné funkce.

Komfortní provedení kabiny – Kabiny kloubových nakladačů Wacker Neuson nabízejí díky prostornému uspořádání a detailům vybavení plnou dávku pohodlí pro obsluhu nakladače. Připojitelná 100% uzávěrka diferenciálu – Dobrou trakci i v těžkém terénu vám zajistí stoprocentně připojitelná uzávěrka diferenciálu. Praktické závěsné zařízení – díky němu lze na stavbě převážet na místo určení například světelnou věž.


Související články: