PONORNÉ VIBRÁTORY BAZAR

Aktuální nabídka použitých ponorných vibrátorů do betonů – Ponorné vibrátory bazar – značka Enar Dingo

- pohonná jednotka Dingo (2,3 kW)
- napětí: 230V
- vibrační hlavice (průměr: 40 mm)
- ohebná hřídel (délka: 3 m)
- rok výroby 2019
- technický stav stroje: ★★★★★

Ponorné vibrátory bazar

Použité vibrátory do betonu

Mechanický ponorný vibrátor do betonu – značka Enar – Pohonná jednotka DINGO může díky své konstrukci pracovat také ve svislé poloze. Kryt pohonu vibrátoru je z velmi odolného materiálu (5x odolnější než dle předpisu) a je rovněž vybaven izolací proti vodě se sáním přes mřížku s pěnovým filtrem.

Ponorné vibrátory DINGO používají ohebné hřídele TDX, které jsou odolné proti ohýbáni a předimenzovaný motor. Vibrační hlavice a hřídele se vyměňují velmi snadno a stroj je schopen zhutnit až 35 m3 betonové směsi za hodinu.

Jednofázový přenosný elektronický vibrátor Dingo je chráněn robustním krytem, který obklopuje celý motor. Byl navržen tak, aby přenášel energii přes převodovku, která se otáčí, což způsobuje, že výstředník uvnitř vibrační hlavice se točí při 12.000 otáčkách za minutu a generuje vibrace.

Dingo je navrženo a vyrobeno v Evropě na vysoké úrovni kvality
Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů zajišťuje vysokou odolnost. Dingo používá nadrozměrný motor a dvojitou izolaci, aby zaručil jeho výkon za všech pracovních podmínek.

Robustní a odolné proti poškození

Dingo od společnosti Enar používá 3 rukojeti, které zároveň slouží k ochraně motoru a krytu před poškozením. Samotné pouzdro je navíc vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů pro jakýkoli nepravděpodobný scénář, kdy rukojeti vyžadují další pomoc při ochraně motoru.

Bezpečně v každé situaci

Motor z Dinga byl dvojitě izolován a má také nadrozměrný motor, který zaručuje vysoký výkon za všech pracovních podmínek.

Ovladatelnost

Ať už je práce nebo testovací situace jakákoli.
Díky třem rukojetím obklopujícím motor a kryt je Dingo mnohem pohodlnější držet bez ohledu na délku přenosu / pohonu, na rozdíl od jiných betonových vibrátorů.

Snadnost použití

Spínač pro DINGO je v zadní části krytu, za rukojetí. To znamená, že je chráněn a zároveň je vodotěsný. Poskytuje také tu výhodu, že můžete použít dlouhý nebo krátký přenos a přepínač bude na rozdíl od jiných modelů na dosah ruky.

Jak označujeme technický stav použitých strojů pomocí hvězdiček

★★★★★ VÝBORNÝ STAV Stroj je po technické stránce plně srovnatelný s novým strojem, nevykazuje žádné problémy, je plně připraven k práci a je v záruce.
★★★★☆ VELMI DOBRÝ STAV Stroj nevykazuje žádné technické problémy a je plně připraven k práci.
★★★☆☆ DOBRÝ STAV Stroj je připraven k práci, případné drobné opravy, které nebrání v provozu stroje.
★★☆☆☆ HORŠÍ STAV Stroj je funkční po provedení nezbytných oprav.
★☆☆☆☆ ŠPATNÝ STAV Stroj není plně funkční.

Související články: