

- Home
- Stavební stroje
- VIBRAČNÍ PĚCHY AMMANN
VIBRAČNÍ PĚCHY AMMANN
Filtrovat nabídku podle…
Provozní hmotnost
Pohon:
Pracovní šíře
Výkon motoru
Motor
Potřebujete poradit?
Zavolejte si na příslušné středisko:
777 171 015 – SERVIS
777 765 599 – PŮJČOVNA
777 765 588 – PRODEJ
777 765 585 – NÁHR. DÍLY
Máte dotazy?
Novinky
Mějte stálý přehled
Nejlepší prodejce nakladačů

Výpis kategorií
Vibrační pěchy Ammann nabízí vysoký výkon, pohodlnou obsluhu, ergonomický design a tím vším zaručuje optimální hutnicí výsledek pro každou stavební aplikaci.
Vibrační pěchy Ammann
Série vibračních pěchů Ammann nabízí výkon, pohodlnou obsluhu a ergonometrický design a tím vším optimální hutnící stroj pro každou stavební aplikaci. Může být nasazen v nejtužších podmínkách při hutnění příkopu, na zásypovém materiálu. Dále v podloží pro základy a průmyslové stavby stejně tak jako pro opravy cest a kolem mostních sloupů.
Vibrační pěchy | ATR 30 | ATR 60C | ATR 60P | ATR 68C | eATR68 | ATR 68P | ACR 70D |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hmotnost (kg): | 28/29 | 62 | 62 | 68 | 70 | 68 | 83 |
Motor: | Honda GX 35 | Honda GX 100 | Honda GXR 120 | Honda GX 100 | Honda GXE2.0 | Honda GXR 120 | Yanmar L48 |
Výkon motoru (kW): | 1,1 | 2,2 | 2,7 | 2,2 | 1,8 | 2,7 | 3,2 |
Odstředivá síla (kN): | 2 | 11,5 | 11,5 | 13 | 13 | 13 | 16 |
Výška odskoku (mm): | 45 | 65 | 65 | 65 | 65 | 65 | 60 |
Pracovní šíře (mm): | 80/130 | 280 | 280 | 280 | 280 | 280 | 280 |
Max. hut. vrstva (mm) | 300 | 450 | 450 | 500 | 500 | 500 | 600 |
Úderů / min. | 800 | 680 | 680 | 680 | 666 | 680 | 730 |
Výška pěchu (mm): | 950 | 1020 | 1020 | 1020 | 1060 | 1020 | 980 |
Všechny modely jsou spolehlivé nástroje s vysokým výkonem, nízkým těžištěm, velkou rezervou výkonu motoru a snadnou údržbou. I na těch nejtěžších zeminách vytvářejí vibrační pěchy Ammann neúnavné pracovní prostředí.
Použitelnost pěchů
Pěch může být nasazen v nejtužších podmínkách při hutnění příkopu, na zásypovém materiálu, podloží pro základy a průmyslové stavby stejně tak jako pro opravy cest a kolem mostních sloupů.
Pěchy Ammann se chlubí nejlepší schopností pohybu vpřed na trhu, čímž umožňují stavebním firmám ve všech aplikacích pracovat produktivně a následně dosáhnout požadovaného zhutnění. Díky schopnosti pohybu vpřed, manévrovatelnosti a hutnicímu výkonu jsou správnou volbou pro stavební firmy a půjčovny.
Snadná ovladatelnost vibračních pěchů umožňuje jejich produktivní použití i nezkušenou obsluhou. Antivibrační držadlo zajišťuje pohodlnější obsluhu. Tím je snížena únavnost práce, což vede k dalšímu zvýšení produktivity.
Související články

Nejtěžší vibrační deska v půjčovně strojů
FOTOGALERIE, VIDEO | Nově v naší půjčovně strojů najdete také 800 kilovou vibrační desku APH 110-95, která je díky své robustní konstrukci nazývána mamutem. Hutnící účinek této hydrostatické desky je...
Nová generace vibračních pěchů Ammann (r. 2010)
Oba nové modely vibračních pěchů ACR 60 a ACR 68 jsou osazeny 4taktním benzinovým motorem Honda GX 100 s výkonem 2,2 kW při 4 300 ot/min.
Hutnící technika Ammann v akci
VIDEO | Také v daleké Kostarice se často při stavbách silnic a komunikací využívá hutnící technika Ammann. Přesvědčit se o tom můžete v následujícím videu.
Adaptabilní pěchy Ammann ACR
Článek o vysoké variabilitě a přizpůsobivosti německých vibračních pěchů značky Ammann.
Inovace výbavy jednosměrných desek
PŘÍSLUŠENSTVÍ | Inovovaná výbava na přání pro jednosměrné vibrační desky značky Ammann APF. KOHÚT A SPOL. s.r.o.: autorizované zastoupení značky Ammann.
Přednosti plně hydraulických vibračních desek Ammann
V tomto článku popisujeme výhody plně hydraulických vibračních desek značky Ammann.
Ammann představuje obousměrnou elektro-desku
PŘEDSTAVENÍ | Ammann představuje novou obousměrnou elektro-desku bateriovým pohonem, který nabízí ekologické řešení pro stavební průmysl.
Inovace vibračních pěchů Ammann (2013)
Vibrační pěchy společnosti Ammann nabízejí maximální možný výkon, pohodlnou obsluhu, ekonomickou životaschopnost. Ergonomicky řešené doplňky, což představuje optimální hutnicí stroj pro každé stavební...
Elektrické hutnicí stroje pomáhají při práci v historickém centru
Ekologicky citlivé elektro stroje společnosti Ammann se dokonale osvědčily při práci na historickém centru v Novém Městě nad Metují.
Uživatelé jednosměrných desek vítají jejich vylepšení
FOTO | Společnost Ammann inovovala jednosměrné vibrační desky APF. Uživatelé jednosměrných desek APF vítají jejich vylepšení.
Ammann představil nejlehčí pěch
VIDEO, FOTOGALERIE | Vibrační pěch ATR30 váží pouhých 29 kg, tedy asi polovinu hmotnosti druhého nejlehčího pěchu v produktové řadě společnosti Ammann.