VIBRAČNÍ PĚCHY BAZAR

Jako autorizované servisní a prodejní středisko značky Ammann rovněž nabízíme použitou hutnicí techniku – vibrační pěchy bazar

- použitý vibrační pěch
- výrobce: Wacker Neuson
- rok výroby: 2021
- hmotnost: 72 kg
- motor: Honda
- technický stav stroje: ★★★★★

- použitý vibrační pěch Ammann
- rok výroby: 2021
- v provozu od 12/2021
- hmotnost: 68 kg
- pracovní šíře 28 cm
- technický stav stroje: ★★★★★

Vibrační pěch ATR60c bazar (1614)

- použitý vibrační pěch Ammann
- rok výroby: 2021
- hmotnost: 62 kg
- v provozu od 10/2021
- pracovní šíře 28 cm
- technický stav stroje: ★★★★★

Vibrační pěchy bazar

Použitá pěchovadla Ammann

Vibrační pěchy od společnosti Ammann nabízejí maximální možný výkon, pohodlnou obsluhu, ekonomickou životaschopnost, ergonomicky řešené doplňky, což představuje optimální hutnicí stroj pro každé stavební uplatnění. S těmito pěchy lze pracovat i v těch nejtvrdších podmínkách, jako jsou hutnicí práce ve výkopech, v zakládkách, vysprávky pozemních komunikací – i ve velmi omezených prostorech.

Byly vyvinuty v souladu s nejnovějšími požadavky na ergonomii a ochranu životního prostředí. Oba uvedené typy jsou poháněny 4taktním benzinovým motorem Honda GX 100 s automatickým varovným systémem oleje – dobře viditelná LED kontrolka. Karburátor se zabudovanou pumpičkou zajišťuje dokonalejší vstřikování paliva. Spouštění motoru je tak vždy optimální. Motor zaručuje nízké hodnoty emisí splňující normy pro výfukové plyny EPA Tier III (důležitý aspekt při užívání v uzavřených prostorách s malou cirkulací vzduchu). Motor je dále odolný vůči nečistotám v palivu a je chráněn proti poškození pevným kovovým krytem.

Vysoký hutnicí výkon v kombinaci s mimořádně rychlým pojezdem, provozní hmotností 62 kg resp. 68 kg a extrémně nízkým těžištěm v důsledku nízko uloženého motoru a sestupného rozdělení hmotnosti. Výškově nastavitelné držadlo tlumící vibrace a palivová nádrž o zvětšeném objemu tři litry umožňují delší obsluhu bez známek únavy. Hutnicí patky o různých velikostech se šířkou od 160 mm do 400 mm přinášejí široké možnosti užití.

Jak označujeme technický stav použitých pěchů pomocí hvězdiček

★★★★★ VÝBORNÝ STAV Pěch je po technické stránce plně srovnatelný s novým strojem, nevykazuje žádné problémy, je plně připraven k práci a je se zárukou od výrobce.
★★★★☆ VELMI DOBRÝ STAV Pěch nevykazuje žádné technické problémy a je plně připraven k práci.
★★★☆☆ DOBRÝ STAV Pěch je připraven k práci, případné drobné opravy, které nebrání v provozu stroje.
★★☆☆☆ HORŠÍ STAV Pěch je funkční po provedení nezbytných oprav.
★☆☆☆☆ ŠPATNÝ STAV Pěch není plně funkční.

Články o hutnicí technice