VIBRAČNÍ PĚCHY BAZAR

Jako autorizované servisní a prodejní středisko značky Ammann rovněž nabízíme použitá pěchovadla – vibrační pěchy bazar

- použitý vibrační pěch Ammann
- rok výroby: 2018
- hmotnost: 62 kg
- v provozu od 05/2019

- použitý vibrační pěch Ammann
- rok výroby: 2018
- hmotnost: 68 kg
- pracovní šíře 28 cm

- použitý vibrační pěch Ammann
- prémiová výbava
- rok výroby: 2017
- hmotnost: 62 kg
- pracovní šíře 28 cm

Vibrační pěchy bazar

Vibrační pěchy společnosti Ammann nabízejí maximální možný výkon, pohodlnou obsluhu, ekonomickou životaschopnost, ergonomicky řešené doplňky, což představuje optimální hutnicí stroj pro každé stavební uplatnění. S těmito pěchy lze pracovat i v těch nejtvrdších podmínkách, jako jsou hutnicí práce ve výkopech, v zakládkách, vysprávky pozemních komunikací – i ve velmi omezených prostorech.

Byly vyvinuty v souladu s nejnovějšími požadavky na ergonomii a ochranu životního prostředí. Oba uvedené typy jsou poháněny 4taktním benzinovým motorem Honda GX 100 s automatickým varovným systémem oleje – dobře viditelná LED kontrolka. Karburátor se zabudovanou pumpičkou zajišťuje dokonalejší vstřikování paliva. Spouštění motoru je tak vždy optimální. Motor zaručuje nízké hodnoty emisí splňující normy pro výfukové plyny EPA Tier III (důležitý aspekt při užívání v uzavřených prostorách s malou cirkulací vzduchu). Motor je dále odolný vůči nečistotám v palivu a je chráněn proti poškození pevným kovovým krytem.

Vysoký hutnicí výkon v kombinaci s mimořádně rychlým pojezdem, provozní hmotností 62 kg resp. 68 kg a extrémně nízkým těžištěm v důsledku nízko uloženého motoru a sestupného rozdělení hmotnosti. Výškově nastavitelné držadlo tlumící vibrace a palivová nádrž o zvětšeném objemu 3 l umožňují delší obsluhu bez známek únavy. Hutnicí patky o různých velikostech se šířkou od 160 mm do 400 mm přinášejí široké možnosti užití.


Související články: