Moderní technologie Ammann při výstavbě kanalizací

Moderní technologie Ammann při výstavbě kanalizací

Hutnicí technika Ammann zajišťuje měřitelnou přidanou hodnotu

V okrese Ansbach (Německo) bude vybudována nová místní síť pro obec Gebsattel. Důležitým prvkem u všech pozemních a podzemních staveb je odborné hutnění. Moderní technologie Ammann při výstavbě kanalizací.

Pro novou čistírnu odpadních vod je třeba provést celkem přibližně 9500 metrů krychlových výkopů pro potrubí. Hutnící stroje Ammann nabízejí i na tomto staveništi řadu jedinečných vlastností, které uživatelům přináší pravou přidanou hodnotu. Použitá těžká vibrační deska AVH 100-20 s tří-hřídelovou technologií nabízí zejména při výstavbě kanalizace v silně pojivých půdách velmi dobré provozní vlastnosti a vynikající výsledky hutnění.

Moderní technologie Ammann při výstavbě kanalizací

Dalším plusem vibrační desky je nový systém pro měření zhutnění ACEeco vycházející z osvědčeného systému Ammann Compaction Expert „ACE“, který zajišťuje celoplošnou kontrolu zhutnění. Pomocí opticky snadno rozpoznatelné stupnice LED diod signalizuje systém ACEeco přírůstek zhutnění a maximální zhutnění, které lze s touto deskou dosáhnout. Všechny těžké vibrační desky Ammann je nyní možné volitelně vybavit novým typem nouzového vypínače v podobě senzorických rukojetí. Systém tedy nabízí zvýšenou bezpečnost nejen u hutnění výkopů.

Zdroj: Ammann - článek: Moderní technologie Ammann při výstavbě kanalizací

Související články

O hutnící technice, Novinky , , ,

12.1.2012