Zahájení výroby nových příkopových válců Rammax

Zahájení výroby nových příkopových válců Rammax

Příkopový válec RAMMAX 1575 Ammann

V létě roku 2013 bylo ve výrobním závodě Ammann-Group, ve švýcarském Langenthalu, ohlášeno zahájení výroby nových příkopových válců Rammax 1575.

Zahájení výroby nových příkopových válců Rammax

Příkopový válec Rammax 1575

Firma Ammann jako vynálezce výkopových válců řady Rammax má více než 40 let zkušeností s výrobou těchto speciálních strojů. V průběhu času byly nastavovány nové a nové standardy, díky kterým je provoz strojů bezpečnější, úspornější a komfortnější.

S modelem Rammax 1575 CI uvádí Ammann na trh novou generaci kloubových výkopových válců a přináší nové standardy z hlediska bezpečnosti, techniky a emisí. Vodou chlazený dieselový motor Yanmar garantuje maximální spolehlivost, minimální hluk a nízkou spotřebu a vyhovuje nejnovějším emisním normám. Díky funkci kývání v kloubu se stroj optimálně přizpůsobuje podkladu a umožňuje vynikající výsledky zhutňování v těchto oblastech použití:

  • Stavby kanálů a potrubí
  • Zasypávání mostů a jiných stavenišť
  • Zaplňování výkopů
  • Přípravy pozemků na stavbu
  • Stavby přehrad a skládek
  • Spodky silničních a železničních staveb
  • Stísněné pracovní prostory

Zahájení výroby nových příkopových válců Rammax

Rammax 1575 CI dosahuje optimální trakce a zhutňování díky čtyřem silným hydraulickým motorům. Dva hydraulické řídicí válce zaručují dynamický jízdní výkon a optimální pohyblivost, a to i ve stísněných prostorech.

Jedinečný ve své třídě je bezúdržbový kývavý kloub: ten zajišťuje trvalý kontakt všech čtyř obručí se zemí pro optimální trakci a zhutňování a v kombinaci s nízkým těžištěm zvyšuje stabilitu proti překlopení.

Díky osvědčenému infračervenému dálkovému ovládání je zaručena maximální bezpečnost osob i stroje. Integrované solární články v dálkovém ovládání zajišťují nepřetržitou připravenost stroje k provozu. K činnosti jim stačí i pološero.

Rammax 1575 CI – další inovace ze švýcarského rodinného podniku Ammann!

zdroj: Amman-group.com
O vibračních válcích, Novinky , ,

12.7.2013

Zanechte odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..