multiinstrumentální stroj

Multiinstrumentální stroj

Společnost Wacker Neuson vyrábí kloubové nakladče WL, které můžeme bez nadsázky označit jako multiinstrumentální stroj, který se používá pro široké spektrum prací, jako jsou např.:

  • Zimní údržba komunikací a chodníků
  • Údržba zelených ploch
  • Manipulace s materiálem
  • Speciální práce
  • Silniční stavitelství
  • Zametání a čištění

Kloubové nakladače Wacker Neuson představují skutečně multifunkční nástroj!

Výkonná pracovní hydraulika, rychloupínací systém a více než 50 různých přídavných zařízení z výrobního závodu Wacker Neuson umožňují řadu aplikací. Kompatibilita s nakladači WL je zaručena.

Stačí si vybrat jednu z našich kombinovaných nabídek kolových nakladačů a přídavného zařízení a získáte velmi výhodnou koupi!

Pro každou oblast průmyslu a aplikace je připraveno nejvhodnější kombinace – kloubový nakladač a přídavné zařízení: od klasické manipulace s materiálem přes přesun palet nebo sypkého materiálu po zimní údržbu se sněhovou frézou a sněhovou radlicí nebo komunální použití v zahradách a zeleni. Z hlediska všestrannosti a variabilních možností použití je kombinace přídavného zařízení a kolového nakladače WL prostě nepřekonatelná.

VIDEO

VIDEO: Multiinstrumentální stroj

FOTOGALERIE

Přídavná zařízení Wacker Neuson

 

Kloubový nakladač WL – víceúčelové řešení od společnosti Wacker Neuson

Každý, kdo se rozhodne pro kolové nakladače Wacker Neuson, si vybírá robustní, trvanlivý a extrémně všestranný stroj, který je díky kloubovému spoji mimořádně pohyblivý. Tyto stavební stroje jsou zároveň skutečně multifunkční. Přibližně 12 různých modelů kolových nakladačů umožňuje připojit více než 50 různých přídavných zařízení díky výkonnému a dobře promyšlenému hydraulickému systému. Klasický kolový nakladač se lžící se rychle a snadno přemění na sekačku, rypadlo, frézu nebo zametač a bude dokonale vybaven pro vaše požadavky. S kolovými nakladači Wacker Neuson se můžete také spolehnout na maximální výkon a flexibilitu na staveništi nebo v zahradnictví! Díky elektrickému pohonu může zařízení také pracovat bez emisí.

Univerzálnost a připravenost k akci po celý rok.

Nejčastěji požadované vlastnosti stavebních strojů jsou dnes univerzálnost a flexibilita. A zde hrají důležitou roli faktory času a nákladů. S kolovým nakladačem Wacker Neuson můžete pružně reagovat na své potřeby. Pokud jste na stavbě ráno přemisťovali zeminu pomocí lžíce, později můžete stavební materiál přepravovat pomocí paletové vidlice. To je možné díky mnoha praktickým přídavným zařízením, která lze snadno vyměnit ze sedadla řidiče pomocí hydraulického rychloupínacího mechanismu. Díky širokému výběru různých přídavných zařízení nejste omezeni jen na staveniště, nakladače s příslušným příslušenstvím můžete také používat pro odklízení sněhu nebo pro opravy silnic. Celoroční provoz není vůbec nemožný. Z tohoto důvodu jsou naše kolové nakladače se systémem přídavných zařízení také atraktivní pro pronájmy stavebních strojů. K dispozici je přibližně 50 různých přídavných zařízení od společnosti Wacker Neuson. Klasický kolový nakladač se stává všestranným multifunkčním strojem, který poskytuje dokonalý výkon na staveništi, v krajinářství, lesnictví nebo dokonce i při čištění silnic.

Všechny možnosti konfigurace.

Kolové nakladače od společnosti Wacker Neuson jsou nejen multifunkční, ale konfiguraci svých zařízení můžete také přizpůsobit vašim požadavkům. Pokud například chcete kolovým nakladačem přenášet těžké náklady na nerovném terénu nebo při vyšších rychlostech, doporučujeme systém tlumení ramene nakladače. Pokud je požadována vyšší hydraulická kapacita, například pro montážní brusky, je třeba nainstalovat funkci „Highflow“ (vysoký průtok). Možnost „3. řídicí obvod elektricky proporcionální sériový“. To znamená, že kromě hydrauliky pro přídavnou jednotku máte možnost používat pracovní hydrauliku. Zejména v oblasti hydrauliky jsou k dispozici další možnosti. Možnosti konfigurace zastřešuje široký výběr pneumatik.

Efektivní a úsporný a v případě potřeby dokonce bez emisí.

Sortiment společnosti Wacker Neuson zahrnuje dvanáct modelů kolových nakladačů. Všechny tyto jednotky mají různé motory, které se vyznačují dokonalou kombinací výkonu a hospodárnosti. Pokud se rozhodnete i pro kolové nakladače s elektromotorem, můžete se spolehnout na stavební stroj bez emisí, který se v oblasti výkonu a flexibility zcela vyrovná běžným strojům. Spíše zvětšíte pole působnosti strojů, protože elektromotory bez emisí lze používat i uvnitř budov. Efektivně rozšiřte pracovní prostor pomocí kolového nakladače společnosti Wacker Neuson!

Zdroj: Wacker Neuson (09/2017) článek: Multiinstrumentální stroj

 

Další články z kategorie: O nakladačích


O nakladačích, Novinky ,

21.9.2017