nová generace kloubových nakladačů

WL60 a WL70 nová generace kloubových nakladačů

Dva největší modely kloubových nakladačů WL60 a WL70 s provozní hmotností šest až sedm tun jsou nyní k dispozici s novými motory a další výbavou. Splňují tak současné emisní normy a nabízejí zákazníkům ještě větší komfort pro efektivní práci bez únavy čímž zvyšují produktivitu práce. WL60 a WL70 nová generace kloubových nakladačů.

Oba nakladače s objemy lopat  1,0 resp. 1,1 metrů krychlových zvládají i ty nejnáročnější aplikace, díky své robustní a výkonné konstrukci. Nosné rameno se může pochlubit nejvyšší výškou zdvihu ve své třídě. Na výběr je ze tří nových motorů značky Perkins: Verze 55 kW odpovídá standardům IIIB, a variant 75 kW resp. 90kW odpovídá emisní úrovni IV. Zatímco známá technologie DPF je použita již ve verzi 55 kW,  následného zpracování výfukových plynů přes dieselový oxidační katalyzátor (DOC) je použit ve dvou větších motorizací v kombinaci s katalyzátorem SCR (selektivní katalytická redukce). Roztok močoviny, tzv. AdBlue (DEF) se vstřikuje po DOC, smísí s výfukovými plyny a reaguje v katalyzátoru SCR.

Emise znečišťujících látek byla u nových motorů ještě více snížena. Tímto způsobem mohou zákazníci snadno vykonávat svou práci i např. v městském sektoru. Kromě toho mohou těžit z nízké spotřeby paliva.

Nový “provzdušněný” design krytu motoru zabezepčuje dostatečný průtok vzduchu v motorovém prostoru. Vzduchový filtr s odlučovačem chrání motor a snižuje četnost servisních zásahů u filtru hrubých nečistot už v raném stadiu. Obě kolové verze mají vysokou úroveň stability při optimálním rozložení hmotnosti. Vylepšený brzdného účinku se dosahuje použitím brzdový systém s kotoučovými brzdami. To zvyšuje bezpečnost provozu stroje obzvláště v městském provozu.

Nová generace kloubových nakladačů – velký výběr možností

Mimořádně praktická je možnost 40 km/h verze stroje. To umožňuje rychlý přesun nakladače mezi dvěma místy a proto je práce s příslušenstvím a transport materiálu ještě účinnější. Díky široké škále hydraulického příslušenství jsou tyto dva kolové nakladače vysoce efektivní i při ekonomickém provozu.
Při vývoji těchto kolových nakladačů byl kladen velký důrzat na ekonomickou efektivnost. Použité vysoce kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost stroje. Energetická úspornost snižuje provozní náklady. Dobrá ovladatelnost zaručuje rychlé nakládací cykly – úkony. Odklápěcí kabina šetří čas a peníze díky snadnému přístupu pro servis – zákazníci jistě ocení jejich výhody.

VIDEO

VIDEO: Nakladač WL70


FOTOGALERIE

FOTOGALERIE

Související stroje

- Překlopné zatížení nakladače WL60
- se lžící - v přímém směru: 3.777 kg
- paletizační vidle - v přímém směru: 3.330 kg

Překlopné zatížení nakladače WL70
- se lžící - v přímém směru: 4.753 kg
- paletizační vidle - v přímém směru: 4.185 kg


Další články z kategorie: O nakladačích

3.7.2017

Inovace elektrického nakladače WL20e

Inovovaný elektrický nakladač WL20e prodělal řadu změn, zde je jejich výčet. Například AGM baterie, nebo skápěcí stříška pro průjezd dveřmi…

13.5.2016

Zameták pro nakladače Locust

FOTOGALERIE | DOPRODEJ: Zametací zařízení s vyklápěním je určeno pro smykové nakladače Locust. Nametá metený materiál přímo do lopaty s hydraulickým vysýpáním.

O nakladačích, Novinky ,

27.7.2017