Locust

Značka Locust je léty prověřená kvalita smykem řízených nakladačů.

Všechny druhy lopat, rychloupínače, zemní vrtáky, kleště na balíky slámy, paletizační vidle, sněhové frézy, radlice, zametače a mnoho dalších přídavných zařízení
- smykem řízený nakladač Locust
- Bod přetížení: 1.500 kg
- Max.rychlost: 17 km/h (speed+)
- Vznětový motor Perkins (36 kW)
- provozní hmotnost: 3.250 kg

- ECO varianta nakladače Locust 903
- motor YANMAR diesel (36,5 kW)
- dvou-rychlostní (max. 8,5 a 17 km/h)
- provozní hmotnost: 3.460 kg
- nominální nosnost: 912 kg

Locust prověřená značka nakladačů

Locust 904

Smykové nakladače s tradicí výroby od roku 1981

Smykem řízený nakladač LOCUST nepředstavuje na trhu žádnou neznámou. Jeho mladší bratr nakladač UNC 060 byl prvním smykem řízeným nakladačem, který se vyrábí již od roku 1981. Díky jeho vlastnostem a kvalitě se rychle dostal mezi oblíbené stroje na trzích zemí po celém světě.

Nakladač Locust je navržen pro pozemní práce s možností využití různých druhů přídavných zařízení. Osobitým parametrem tohoto nakladače je výsuvný výložník, který se využívá na prodloužení vysýpací výšky a dosahu stroje. Po naklonění kabiny dozadu získáte ze všech stran snadný přístup ke všem zařízením stroje. Kabina odpovídá všem bezpečnostním požadavkům ROPS a FOPS. Prvky zamezující hluku, vibracím i ovládací prvky jsou ergonomicky uspořádány, čímž se zaručuje větší pohodlí při používání. Tento nakladač využívá hydrostatický pohon s motory YANMAR nebo PERKINS. Hydraulické agregáty vyrábí společnost Bosch-REXROTH GROUP, která je zárukou vysoké spolehlivosti a odolnosti.

Vlastnosti nakladačů Locust:

  • jednoduchá diagnostika
  • jednoduchá údržba
  • životní odolnost
  • bezkonkurenční výhled z kabiny
  • velká efektivnost práce
  • převodovka s ozubenými převody


Související články