Kloubové nakladače Wacker Neuson a příslušenství k nim

Kloubové nakladače Wacker Neuson a příslušenství k nim

Od konce února 2014 v naší nabídce najdete také kloubové nakladače Wacker Neuson a příslušenství k nim.

Kloubem řízené nakladače WL

Nakladač WL36

Nakladač WL36

Teprve vhodné přídavné zařízení udělá z kloubových nakladačů skutečně užitečné stroje pro jakýkoliv pracovní úkol.

Speciálně pro tento účel byla přídavná zařízení Wacker Neuson koncipována. Díky bohaté a promyšlené nabídce jsou naše stroje maximálně funkční víceúčelové stroje, vhodné pro každé nasazení.

Díky kloubovým nakladačům Wacker Neuson jsou práce na každém staveništi produktivnější. Konstrukční řady kolových kloubových nakladačů Wacker Neuson nabízí celkem devět typů strojů, které jsou dostupné s jemně odstupňovanými výkonovými parametry: Od malých kompaktních modelů WL 20 a 25 přes univerzální modely WL 30, 36, a 37 až po vysoce výkonné modely WL 48, 50, 55 a 57.

VYNIKAJÍCÍ VÝHLED

Vidíte na všechno, nic Vás nepřekvapí – a to zcela pohodlně. Tak se sedí v kolovém nakladači Wacker Neuson. Ergonomicky vybavené pracoviště zaručuje velkou volnost pro nohy a nabízí přehledně uspořádané kombinované nástroje a volný výhled na přídavné zařízení.

KINEMATIKA KLOUBOVÝCH NAKLADAČŮ

kinematika-p-250 P-kinematika (u nakladačů: WL 20, WL 25).

P-kinematika nabízí přesné paralelní vedení v celém rozsahu zdvihu.

kinematika-z-250 Z-kinematika (u nakladačů: WL 48, WL 50, WL 55, WL 57)

Perfektně sladěná Z-kinematika zajišťuje, že síla je při nabírání a vyklápění lžíce vždy optimálně využita.
Přitom vyvíjí mimořádné zdvihací a trhací síly s krátkými taktovacími časy.

kinematika-pz-250 PZ-kinematika (u nakladačů: WL 30, WL 36, WL 37).

PZ-kinematika představuje výborné spojení obou typů kinematiky.
Zaručuje dobré trhací síly i jemně vyladěné paralelní vedení.

NEOMEZENÁ HYBNOST

Obratný i v nejmenším úhlu. Kyvný kloub kolových nakladačů Wacker Neuson umožňuje perfektní pohyb na klikatých, úzkých příjezdových cestách, v úzkých prostorech nebo skladech, i na staveništích s malým prostorem k manipulaci či otočení. Díky tomu je jejich nasazení mimořádně účinné a práce jsou dokončovány v krátkém čase.

Kyvný kloub

Zajišťuje špičkovou manipulaci na nerovném povrchu. Vestavěný kyvný kloub reaguje na nerovnosti povrchu a zaručuje, že všechna čtyři kola mají stále kontakt s povrchem. To znamená výjimečně vysokou stabilitu.

Šetří čas, jsou hospodárné a stabilní

Kolové nakladače Wacker Neuson bez problémů zvládnou úhel 45° v jediném pohybu. K úzkému akčnímu poloměru také přispívají přídavná zařízení. Ideální v úzkém prostoru.

Nakladač WL30

Nakladač WL30

TŘECÍ SÍLY

Optimální poměr třecí síly a výkonu stroje Vám umožní flexibilní práci s ekonomickou spotřebou paliva. 100 % uzávěrka diferenciálu s možností připojení zaručuje v případě nutnosti maximální trakci a třecí sílu. Pokud je při běžné jízdě vypnutá, šetří osy a pneumatiky.

ÚČINNÁ PRÁCE ZAČÍNÁ U OBSLUHY

Abyste mohli pracovat efektivně, musí být řízení mezi strojem a nástrojem dokonale sladěno. Wacker Neuson toto dodává sériově. Tak například všechny důležité funkce ovládáte pohodlně jednou rukou joystickem.

MIMOŘÁDNÁ OVLADATELNOST

Díky současnému ovládání přední části stroje a nástroje dosahují naše nakladače neuvěřitelně malých poloměrů otáčení.

FLEXIBILNÍ VÝMĚNA PŘÍDAVNÝCH ZAŘÍZENÍ

Díky hydraulickému rychloupínacímu systému je možné přídavná zařízení kloubových nakladačů pohodlně vyměňovat. Proto jsou kloubové nakladače ihned znovu připraveny k použití. Díky tomu stoupá produktivita a zvyšuje se hospodárnost.

INCH PEDÁL

Při pomalém pojezdu s brzdovým inch pedálem přechází síla plně do hydraulického systému ramene. Mechanické a hydraulické brždění (tzv. „inching“) s jediným pedálem přináší mnoho výhod: Výrazně se sníží opotřebení nožní brzdy a se strojem lze kdykoliv bezpečně a přesně manévrovat i při vysokém zatížení.

inch-pedal
Kombinovaný brzdový inch pedál

HOSPODÁRNOST

Pro účinné práce na staveništích jsou vyžadována inovativní technická řešení. Hospodárnost je v dnešní době jednou z nejdůležitějších vlastností, které by kloubové kolové nakladače měly na staveniště přinést. Protože čím je možné s kloubovým nakladačem manévrovat rychleji a s úsporou času, tím vyšší je jeho pracovní výkon. Pro kloubové nakladače Wacker Neusonznamená hospodárnost technicky vyspělá řešení, jako je například vysoká výška zdvihu, velké trhací síly, vysoká stabilita, jednoduchý rychloupínací systém a 100 % uzávěrka diferenciálu s možností připojení.

VŽDY TY SPRÁVNÉ PNEUMATIKY

Když jsou pneumatiky Vašeho kolového nakladače perfektně sladěny s pracemi, ke kterým jej používáte, budete při práci ještě úspěšnější. Nabízíme Vám tři různé profily pneumatik pro dosažení co možná nejlepšího využití.

pneumaitky-em Profil EM:

Mají téměř paralelně probíhající lamely pro nesoudržné půdy, jako je písek, štěrk nebo suť. Tento typ pneumatik má velkou kontaktní plochu, díky čemu dosahují vysokého přenosu třecích sil. Při jízdě na silnici jsou nehlučné.

pneumaitky-as Profil AS:

Má lamely sbíhající se do špičky, které se skvěle hodí pro mazlavé a silně znečištěné podklady.

pneumaitky-rp Profil RP:

Jsou vhodné pro použití na travnatých plochách. Díky velké kontaktní ploše jsou k podkladu šetrné.

Kloubové nakladače Wacker Neuson a příslušenství k nim

 

Související stroje

Překlopné zatížení nakaldače WL20
- se lžící, v přímém směru: 1.330 kg
- s vidlemi, v přímém směru: 1.095 kg

Překlopné zatížení nakladače WL25
- se lžící - v přímém směru: 1.626 kg
- palet. vidle - v přímém směru: 1.249 kg

Překlopné zatížení nakladače WL34
- se lžící - v přímém směru: 2.300 kg
- paletizační vidle - v přímém směru: 2.058 kg

Překlopné zatížení nakladače WL38
- se lžící - v přímém směru: 3.265 kg
- palet. vidle - v přímém směru: 2.726 kg

Překlopné zatížení nakladače WL44
- se lžící - v přímém směru: 2.851 kg
- palet. vidle - v přímém směru: 2.339 kg

Překlopné zatížení nakladače WL32
- se lžící - v přímém směru: 2.216 kg
- paletizační vidle - v přímém směru: 1.902 kg

 


Další články z kategorie: O nakladačích

21.9.2017

Multiinstrumentální stroj

VIDEO, FOTOGALERIE | Pro každou oblast průmyslu a aplikace je připravena nejvhodnější kombinace – kloubový nakladač a přídavné zařízení: od klasické manipulace s materiálem přes přesun palet nebo sypkého materiálu po zimní údržbu se sněhovou frézou a sněhovou radlicí nebo komunální použití v zahradách a zeleni.

7.5.2014

Vliv pracovního zatížení na životnost nakladače

INFO | Každý mobilní pracovní stroj je výrobcem určen k realizaci konkrétních předepsaných pracovních technologií, jejichž praktické provedení je charakterizováno typickým pracovním cyklem. Aby bylo možné objektivizovat provozní životnost stroje, je třeba pracovní cyklus definovat provozním zatížením.

1.3.2017

Klimatizace pro nakladače Locust

FOTOGALERIE | Nově si nakladače Locust můžete objednat vč. vestavěné plnohodnotné klimatizace. Získáte tak příjemné pracovní prostředí v těch největších letních vedrech.


O nakladačích, Novinky , ,

12.3.2014