Pokročilé zkušební postupy při testování válců Ammann

Pokročilé zkušební postupy při testování válců Ammann

Expedovány jsou pouze důkladně otestované válce

Výrobní závod v Novém Městě nad Metují zavedl pokročilé zkušební postupy při testování válců Ammann

Pokročilé zkušební postupy při testování válců Ammann

Testovací jáma

Prototypy ve vývoji a hutnicí prostředky připravené pro uvedení na trh musí před dodávkou splňovat nejpřísnější požadavky na jakost. Jako součást svých opatření průběžného zabezpečování jakosti kontroluje společnost Ammann za nejnáročnějších podmínek každý stroj ze sérové výroby.

Výrobky prochází celou řadou zkoušek na vlastním zkušebním zařízení společnosti v Novém Městě nad Metují.
Účel: Pouze spolehlivé výrobky s dlouhou životností a vysokým hutnicím výkonem mohou opustit výrobní závody.

Ve zkušebně strojů Ammann v Novém Městě nad Metují nic ponecháno náhodě. Zátěžové zkoušky prototypů zahrnují mimo jiné funkční vlastnosti, odolnost proti povětrnostním vlivům a spolehlivost. Kromě toho je každý stroj vyzkoušen na staveništi provozovaném vybranými uživateli. Podrobný přehled o všech normách EU je důležitou součástí zkušebního postupu. Společnost klade maximální důraz na intuitivní obsluhu stroje, nízké emise hluku, nízké vibrace a minimální náročnost na údržbu.

Bezpečnost a výkon díky interním a externím zkouškám

Elektromagnetická kompatibilita je také zkoušena externě: Zkoušky ověřují elektromagnetické napětí vzniklé při provozu stroje a jeho dopady. Další měření jsou poté prováděna v interním zkušebním oddělení: řízení, stabilita stroje, výkon brzdného systému, emise hluku, účinek vibrací na řidiče, ergonomie a výhled z kabiny řidiče.

Pokročilé zkušební postupy při testování válců Ammann

Ověření hutnicího výkonu je rozhodující součást zkoušek. Hutnicí schopnost je zkoušena a ověřována během zkoušek na vlastním zkušebním zařízení společnosti a na staveništích. Cílem společnosti Ammann je dodávat kompletně vyzkoušený a spolehlivý výrobek s dlouhou životností, která zajišťuje maximální spokojenost zákazníka díky výborným výsledkům hutnění a nízkým nákladům na údržbu, a to i za náročných podmínek.


Související stroje

- tahačový válec Ammann
- motor Deutz T4f
- provozní hmotnost: 12.8t

- zeminový válec
- motor Deutz Tier 4f
- nejoblíbenější zeminový válec na trhu
- provozní hmotnost: 14.580 kg

- Tahačový válec Ammann
- motor Deutz Tier 4f
- hmotnost: 16 t

 


Další články z kategorie: O vibračních válcích

23.11.2006

Info o značce Ammann

článek o tom, jak se z českého výrobce vibračních válců Stavostroj stal přední dodavatel hutnící techniky – Info o značce Ammann.


O vibračních válcích, Novinky , ,

17.10.2011