Spokojený zákazník je náš cíl

Spokojený zákazník je náš cíl

Spokojený zákazník je náš cíl

geoizol.cz

Napsali o nás

Nestává se příliš často, aby si zákazník na své webové stránky umisťoval kladné hodnocení svých dodavatelů. O to více nás těší skutečnost, že firma GEOIZOL spol. s r. o. chválí na svých stránkách nejen námi dodávané stroje, ale především i kvalitu našeho servisu. Děkujeme, spokojený zákazník je náš cíl.

Spokojený zákazník je náš cíl

odkaz: na citované stránky

 


Další články z kategorie: O společnosti

24.7.2019

Další pásové dumpery pro půjčovnu strojů

INFO | V červenci byly do naší půjčovny strojů přidány další dva pásové dumpery značky Wacker Neuson. Jedná se o dobře známý a oblíbený dempr DT08 a jako úplná novinka dempr DT12, oba se samonakládací lopatou.

21.12.2018

Pour Féliciter 2019

Krásné a hlavně klidné svátky přejeme všem našim obchodním partnerům a jejich partnerkám a partnerům. Dále také partnerům partnerů……., a v neposlední řadě i konkurentům a tchyním.

5.4.2017

Nejtěžší vibrační deska v půjčovně strojů

FOTOGALERIE, VIDEO | Nově v naší půjčovně strojů najdete také 800 kilovou vibrační desku APH 110-95, která je díky své robustní konstrukci nazývána mamutem. Hutnící účinek této hydrostatické desky je vyšší než ty, kterých dosahují 7mi tunové vibrační válce.

1.6.2009

STK stavebních strojů

Provádíme zákonem předepsané kontroly technického stavu stavebních strojů. Nařízení vlády ukládá povinnost provádět STK každých 12 měsíců.


O společnosti KOHÚT, Novinky , ,

22.11.2013