Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Ammann vyrábí všechny stroje pro výstavbu silnic

Společnost Ammann je výrobcem nabízejícím kompletní řadu výrobků na globálních trzích s ekologickými, bezpečnými a tržně orientovanými výrobky pro stavbu silnic. Společnost nyní řídí šestá generace, přičemž tato švýcarská rodinná společnost rozšiřuje své prodejní a servisní činnosti na zavedených trzích. Díky svému duchu inovace a podnikavosti společnost Ammann udržela své postavení na trhu po více než 145 let. Kompletní řada strojů pro stavbu silnic.

Společnost se soustředí na hutnicí stroje s motorizací Euro 3B (Tier 4) v segmentu těžkých válců „ride-on”. Dále na obalovny asfaltových směsí pro vysoké podíly recyklovaného asfaltu. Ammann se zaměřuje na optimalizaci své přítomnosti na globální i lokální úrovni prostřednictvím standardizovaných výrobků. Ty jsou přizpůsobitelné tak, aby vyhovovaly potřebám každého konkrétního trhu. Nové organizace pro výrobu, prodej a servis nedávno založené v Latinské Americe, Indii, jihovýchodní Asii a Jižní Africe jasně podtrhují toto zaměření společnosti. Na řadě světových trhů je poptávka po jednoduchých, robustních a levných výrobcích.

Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Síla inovace a procesní know-how společnosti Ammann jsou na zavedených trzích proslulé. Nároky na použití recyklovaného asfaltu a přípustné emisní limity se mohou zvýšit v závislosti na daném trhu. V těchto případech nabízí Ammann vhodná řešení v podobě nových tržně orientovaných koncepcí obaloven asfaltových směsí. Společnost Ammann je také úspěšná v segmentu strojů s nejnovější měřicí a řídicí technologií spolu s uživatelsky orientovanými ovládacími prvky a konstrukcí kabiny. Tržně orientované technologie a pokročilá technologie výrobních procesů spolu s důrazem na místní produkci, prodej a servis činí ze společnosti Ammann spolehlivého partnera vstřícného vůči zákazníkům po celém světě…

Zdroj: Stavební technika (04/2014), článek: Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Celý článek: http://stavebni-technika.cz/clanky/kompletni-rada-stroju-pro-stavbu-silnic/


Další články z kategorie: O hutnící technice

20.10.2017

Vibrační desky hutní jízdárnu

FOTO | Skutečnost, že vibrační desky Ammann mají ve stavebnictví a na zahradních nebo zemědělských stavbách velmi dobrou pověst, je v Evropě již dávno známá. Tyto stroje přesvědčí zejména svým vysokým zhutňovacím výkonem a snadným ovládáním i nezkušenou obsluhou.

25.4.2016

Válce Ammann ARX nově i s oscilací

VIDEO | Stroje ARX jsou první vibrační válce Ammann s oscilačním procesem, který umožňuje rychlejší dosažení požadovaných výsledků při použití menší vibrace. Oscilací se eliminuje přibližně 90% napětí působícího při použití klasického vibračního systému do okolí a materiálů.

10.9.2017

Válcování věcí (1.díl – meloun)

VIDEO, SERIÁL | Co se stane, když předjede patnáctitunový válec vodní meloun? Na to se můžete podívat v prvním dílů našeho video seriálu…


O vibračních válcích, Novinky ,

6.4.2014