SERVIS STROJŮ: 777 171 015  |  PŮJČOVNA: 777 765 599  |  NÁHRADNÍ DÍLY: 777 765 585  |  PRODEJ: 777 765 588
Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Ammann vyrábí všechny stroje pro výstavbu silnic

Společnost Ammann je výrobcem nabízejícím kompletní řadu výrobků na globálních trzích s ekologickými, bezpečnými a tržně orientovanými výrobky pro stavbu silnic. Společnost nyní řídí šestá generace, přičemž tato švýcarská rodinná společnost rozšiřuje své prodejní a servisní činnosti na zavedených trzích. Díky svému duchu inovace a podnikavosti společnost Ammann udržela své postavení na trhu po více než 145 let. Kompletní řada strojů pro stavbu silnic.

Společnost se soustředí na hutnicí stroje s motorizací Euro 3B (Tier 4) v segmentu těžkých válců „ride-on”. Dále na obalovny asfaltových směsí pro vysoké podíly recyklovaného asfaltu. Ammann se zaměřuje na optimalizaci své přítomnosti na globální i lokální úrovni prostřednictvím standardizovaných výrobků. Ty jsou přizpůsobitelné tak, aby vyhovovaly potřebám každého konkrétního trhu. Nové organizace pro výrobu, prodej a servis nedávno založené v Latinské Americe, Indii, jihovýchodní Asii a Jižní Africe jasně podtrhují toto zaměření společnosti. Na řadě světových trhů je poptávka po jednoduchých, robustních a levných výrobcích.

Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Síla inovace a procesní know-how společnosti Ammann jsou na zavedených trzích proslulé. Nároky na použití recyklovaného asfaltu a přípustné emisní limity se mohou zvýšit v závislosti na daném trhu. V těchto případech nabízí Ammann vhodná řešení v podobě nových tržně orientovaných koncepcí obaloven asfaltových směsí. Společnost Ammann je také úspěšná v segmentu strojů s nejnovější měřicí a řídicí technologií spolu s uživatelsky orientovanými ovládacími prvky a konstrukcí kabiny. Tržně orientované technologie a pokročilá technologie výrobních procesů spolu s důrazem na místní produkci, prodej a servis činí ze společnosti Ammann spolehlivého partnera vstřícného vůči zákazníkům po celém světě…

Zdroj: Stavební technika (04/2014), článek: Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Celý článek: http://stavebni-technika.cz/clanky/kompletni-rada-stroju-pro-stavbu-silnic/


Další články z kategorie: O hutnící technice

26.10.2015

AKCE: Ke každému pěchu kanystr ZDARMA

VIDEO | Časově omezená akce: Ke každému pěchu kanystr ZDARMA. Jedná se o speciální kanystr RAPIDON 6+, který zajišťuje komfortní doplňování paliva i pro hůře přístupná hrdla nádrží.

19.6.2016

Příslušenství pro vibrační desky Ammann

Příslušenství pro vibrační desky Ammann (skrápění, podvozek, guma na dlažbu, počítadlo, elektro-start, apod. – KOHÚT A SPOL.: autorizované zastoupení Ammann.


O vibračních válcích, Novinky ,

6.4.2014