Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Ammann vyrábí všechny stroje pro výstavbu silnic

Společnost Ammann je výrobcem nabízejícím kompletní řadu výrobků na globálních trzích s ekologickými, bezpečnými a tržně orientovanými výrobky pro stavbu silnic. Společnost nyní řídí šestá generace, přičemž tato švýcarská rodinná společnost rozšiřuje své prodejní a servisní činnosti na zavedených trzích. Díky svému duchu inovace a podnikavosti společnost Ammann udržela své postavení na trhu po více než 145 let. Kompletní řada strojů pro stavbu silnic.

Společnost se soustředí na hutnicí stroje s motorizací Euro 3B (Tier 4) v segmentu těžkých válců „ride-on”. Dále na obalovny asfaltových směsí pro vysoké podíly recyklovaného asfaltu. Ammann se zaměřuje na optimalizaci své přítomnosti na globální i lokální úrovni prostřednictvím standardizovaných výrobků. Ty jsou přizpůsobitelné tak, aby vyhovovaly potřebám každého konkrétního trhu. Nové organizace pro výrobu, prodej a servis nedávno založené v Latinské Americe, Indii, jihovýchodní Asii a Jižní Africe jasně podtrhují toto zaměření společnosti. Na řadě světových trhů je poptávka po jednoduchých, robustních a levných výrobcích.

Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Síla inovace a procesní know-how společnosti Ammann jsou na zavedených trzích proslulé. Nároky na použití recyklovaného asfaltu a přípustné emisní limity se mohou zvýšit v závislosti na daném trhu. V těchto případech nabízí Ammann vhodná řešení v podobě nových tržně orientovaných koncepcí obaloven asfaltových směsí. Společnost Ammann je také úspěšná v segmentu strojů s nejnovější měřicí a řídicí technologií spolu s uživatelsky orientovanými ovládacími prvky a konstrukcí kabiny. Tržně orientované technologie a pokročilá technologie výrobních procesů spolu s důrazem na místní produkci, prodej a servis činí ze společnosti Ammann spolehlivého partnera vstřícného vůči zákazníkům po celém světě…

Zdroj: Stavební technika (04/2014), článek: Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Celý článek: http://stavebni-technika.cz/clanky/kompletni-rada-stroju-pro-stavbu-silnic/


Další články z kategorie: O hutnící technice

29.1.2019

Ammann slaví 150. výročí

INFO | Společnost Ammann při svém kulatém výročí zdvojnásobuje úsilí v oblasti technologie a udržitelnosti – dvou hnacích sil, které stojí za prvními 150 lety úspěšnosti.

6.4.2014

Kompletní řada strojů pro stavbu silnic

Společnost Ammann je výrobcem nabízejícím kompletní řadu výrobků na globálních trzích s ekologickými, bezpečnými a tržně orientovanými výrobky pro stavbu silnic.

20.10.2016

Hutnicí stroj pro všechny případy

FOTOGALERIE | Zemina, štěrk, asfalt nebo dlažba – při zahradních a krajinářských úpravách prokazuje vibrační deska APF 1240 své silné stránky.

24.1.2016

Mechanicky zpevněné kamenivo

Mechanicky zpevněné kamenivo je určeno jako spodní nebo horní podkladní vrstva vozovek, odstavných letištních či parkovacích ploch, ramp, nájezdů, ale i např. jako podkladní vrstva pro podlahové konstrukce v halách v závislosti na zatížení této plochy.


O vibračních válcích, Novinky ,

6.4.2014