Hydraulické natáčení lžíce POWERTILT

Hydraulické natáčení lžíce POWERTILT

Power Tilt naklápěcí hlava

Hydraulické natáčení lžíce POWERTILT od rakouského výrobce pásových a kolových bagrů společnosti Wacker Neuson.  Pohodlně můžete natáčet hlavu bagru do požadovaného úhlu pomocí proporcionálního ovládání přímo z kabiny stroje.

Wacker Neuson PowerTilt je rovněž vybaven hydraulicky ovládaným rychlo-upínačem Easy Lock pro pohodlnou výměnu lžíce bez toho aby strojník musel vylézat z kabiny bagru.

PowerTilt je navíc osazen zdvihacím hákem s karabinou, který slouží k přemisťování různých břemen např. spuštění vibrační desky do výkopu.

Hydraulické natáčení lžíce POWERTILT


 


Další články z kategorie: O bagrech

20.4.2016

Nakloněná technika aneb rýpadla s VDS

VIDEO | Stisknutím tlačítka v kabině bagrů umožňuje Wacker Neuson plynulý náklon horní části stroje až o 15 stupňů. Tak lze snadno kompenzovat stoupání svahu až do 27 procent.

10.6.2013

V džungli velkoměsta neporazitelné

Jsou to především dvě vlastnosti nových minibagrů ET20 a ET24, díky kterým v městských oblastech excelují: kompaktní rozměry a VDS – systém vertikálního hloubení. Obě tyto přednosti byly ve vnitřní části Lince nepostradatelné.

26.4.2017

Další injekce pro půjčovnu strojů

FOTOGALERIE | Během tohoto týdne jsme aplikovali další injekce pro naši půjčovnu strojů v podobě nových bagrů a demprů značky Wacker Neuson.


O bagrech, Novinky , , ,

16.5.2014