KLOUBOVÉ NAKLADAČE BAZAR

Aktuální nabídka na kloubové nakladače bazar – použité kolové nakladače se zárukou původu.

- použitý nakladač Wacker Neuson
- rok výroby: 2021
- lžíce + paletizační vidle
- Motor: DEUTZ 45 kW
- provozní hmotnost 4.200 kg
- technický stav stroje: ★★★★★

Kloubové nakladače bazar

Použité nakladače Wacker Neuson

KOHÚT A SPOL. se sídlem ve Smilovicích je autorizované servisní a obchodní středisko značky Wacker Neuson. Dále je bazarem kloubových nakladačů se zárukou původu. Nabízí použité kloubové nakladače, které vyhoví vašim vysokým nárokům a rozmanitému využívání. Wacker Neuson je symbolem spolehlivosti. To samozřejmě platí i u naší široké nabídky použitých kloubových nakladačů.

Obratně až do nejmenšího úhlu – Díky kyvnému kloubu jsou použité kloubové nakladače maximálně obratné a poradí si i s nejtěžším terénem. Nakladač jako univerzální nosič nástrojů a příslušenství – Používejte kolové nakladače Wacker Neuson tak, jak potřebujete – s odpovídajícím hydraulickým výkonem a hydraulickými okruhy pro přídavné funkce.

Komfortní provedení kabiny – Kabiny kloubových nakladačů Wacker Neuson nabízejí díky prostornému uspořádání a detailům vybavení plnou dávku pohodlí pro obsluhu nakladače. Připojitelná 100% uzávěrka diferenciálu – Dobrou trakci i v těžkém terénu vám zajistí stoprocentně připojitelná uzávěrka diferenciálu. Praktické závěsné zařízení – díky němu lze na stavbě převážet na místo určení například světelnou věž.


Další použité nakladače

Použité nakladače Locust a UNC 060
Použité nakladače WL Wacker Neuson
Použitá přídavná zařízení ke kolovým nakladačům

Nenašli jste nakladač, jaký hledáte?

Zkuste náš parametrický filtr – zavedli jsme možnost si vyfiltrovat stavební stroje podle jejich parametrů tak, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější. (Více informací »)

Jak označujeme technický stav použitých nakladačů pomocí hvězdiček

★★★★★ VÝBORNÝ STAV Nakladač je po technické stránce plně srovnatelný s novým strojem, nevykazuje žádné problémy, je plně připraven k práci a se zárukou od výrobce.
★★★★☆ VELMI DOBRÝ STAV Nakladač nevykazuje žádné technické problémy a je plně připraven k práci.
★★★☆☆ DOBRÝ STAV Nakladač je připraven k práci, případné drobné opravy, které nebrání v provozu stroje.
★★☆☆☆ HORŠÍ STAV Nakladač je funkční po provedení nezbytných oprav.
★☆☆☆☆ ŠPATNÝ STAV Nakladač není plně funkční.

Články o nakladačích