Ammann získal ocenění Red Dot

Ammann získal ocenění Red Dot

Red Dot Design Award

Výrobní závod Ammann získal ocenění Red Dot. Hned tři tyto prestižní ceny obdržel za vynikající design svých výrobků.

„Těmito cenami jsme velmi poctěni,“ říká Hans-Christian Schneider, CEO společnosti Ammann Group. „Naši zákazníci vědí, že za každou z nich a za každým výrobkem Ammann se skrývá velké množství přemýšlení a úsilí. Tyto ceny jsou toho dalším důkazem.“

Ammann získal ocenění Red Dot

Společnost Ammann obdržela ceny Red Dot za Ammann APH 110-95, tříhřídelový hydrostatický vibrační deskový zhutňovač, Ammann Rammax 1575, příkopový válec, a za Ammann ARX 90, kloubový tandemový válec.

Válec ARX 90 je navržen logicky z ergonomického hlediska a současně nabízí výrazný, nezávislý vzhled,“ píše se v prohlášení poroty Red Dot.

Příkopový válec okomentovala porota takto: „Se svým funkčním, kompaktním a robustním tvarem vyvolává Rammax 1575 dojem síly a spolehlivosti.“

Chválu si vysloužila také vibrační deska APH 110-95. „Tento vysoce výkonný zhutňovač, který přitahuje pozornost svými zřetelnými liniemi, je charakterizován vysokou úrovní funkčnosti a výkonnosti,“ uvedla porota.

Mezinárodní porota složená z 38 odborníků na design z 25 zemí hodnotila výrobky a vybírala vítěze mezi téměř 5000 soutěžními přihláškami. Porota uděluje vysoce žádanou pečeť kvality pouze výrobkům, které zásadně vynikají výjimečným designem. Cena Red Dot slaví letos své 60. výročí.

zdroj: Ammann Group

Související stroje

- Tandemový vibrační válec ARX 90
- šíře běhounu: 1.680 mm
- provozní hmotnost: 9 .470 kg
- motor: Deutz Tier 4final

- hydrostatická vibrační deska Ammann
- provozní hmotnost: 800 kg

- vibrační válec do výkopů
- kloubové řízení
- dálkové ovládání
- výrobce: Ammann
- motor: Yanmar Tier4f

 


Další články z kategorie: O hutnící technice / O vibračních válcích

10.9.2017

Válcování věcí (1.díl – meloun)

VIDEO, SERIÁL | Co se stane, když předjede patnáctitunový válec vodní meloun? Na to se můžete podívat v prvním dílů našeho video seriálu…

26.10.2015

AKCE: Ke každému pěchu kanystr ZDARMA

VIDEO | Časově omezená akce: Ke každému pěchu kanystr ZDARMA. Jedná se o speciální kanystr RAPIDON 6+, který zajišťuje komfortní doplňování paliva i pro hůře přístupná hrdla nádrží.


O hutnící technice, Novinky ,

22.1.2016