Ammann získal ocenění Red Dot

Ammann získal ocenění Red Dot

Red Dot Design Award

Výrobní závod Ammann získal ocenění Red Dot. Hned tři tyto prestižní ceny obdržel za vynikající design svých výrobků.

„Těmito cenami jsme velmi poctěni,“ říká Hans-Christian Schneider, CEO společnosti Ammann Group. „Naši zákazníci vědí, že za každou z nich a za každým výrobkem Ammann se skrývá velké množství přemýšlení a úsilí. Tyto ceny jsou toho dalším důkazem.“

Ammann získal ocenění Red Dot

Společnost Ammann obdržela ceny Red Dot za Ammann APH 110-95, tříhřídelový hydrostatický vibrační deskový zhutňovač, Ammann Rammax 1575, příkopový válec, a za Ammann ARX 90, kloubový tandemový válec.

Válec ARX 90 je navržen logicky z ergonomického hlediska a současně nabízí výrazný, nezávislý vzhled,“ píše se v prohlášení poroty Red Dot.

Příkopový válec okomentovala porota takto: „Se svým funkčním, kompaktním a robustním tvarem vyvolává Rammax 1575 dojem síly a spolehlivosti.“

Chválu si vysloužila také vibrační deska APH 110-95. „Tento vysoce výkonný zhutňovač, který přitahuje pozornost svými zřetelnými liniemi, je charakterizován vysokou úrovní funkčnosti a výkonnosti,“ uvedla porota.

Mezinárodní porota složená z 38 odborníků na design z 25 zemí hodnotila výrobky a vybírala vítěze mezi téměř 5000 soutěžními přihláškami. Porota uděluje vysoce žádanou pečeť kvality pouze výrobkům, které zásadně vynikají výjimečným designem. Cena Red Dot slaví letos své 60. výročí.

zdroj: Ammann Group

Související stroje

- Tandemový vibrační válec ARX 90
- šíře běhounu: 1.680 mm
- provozní hmotnost: 9 .470 kg
- motor: Deutz Tier 4final

- hydrostatická vibrační deska Ammann
- provozní hmotnost: 800 kg

- vibrační válec do výkopů
- kloubové řízení
- dálkové ovládání
- výrobce: Ammann
- motor: Yanmar Tier4f

 


Další články z kategorie: O hutnící technice / O vibračních válcích

3.5.2018

Ammann představil válce ARX 2-2 T4f

Nové verze válců Ammann ARX 23-2 resp. 26-2 Nové lehké tandemové válce od společnosti Ammann ještě více usnadňují práci v blízkosti překážek, jako jsou obrubníky – Ammann představil válce ARX 2-2 T4f. Modely ARX 23-2 T4f, ARX 23-2C T4f, ARX 26-2 T4f a ARX 26-2C T4f jsou vybaveny motory Kubota splňujícími americké emisní normy Tier 4 Final a připravenými pro EU […]

24.1.2016

Mechanicky zpevněné kamenivo

Mechanicky zpevněné kamenivo je určeno jako spodní nebo horní podkladní vrstva vozovek, odstavných letištních či parkovacích ploch, ramp, nájezdů, ale i např. jako podkladní vrstva pro podlahové konstrukce v halách v závislosti na zatížení této plochy.

19.6.2016

Příslušenství pro vibrační desky Ammann

Příslušenství pro vibrační desky Ammann (skrápění, podvozek, guma na dlažbu, počítadlo, elektro-start, apod. – KOHÚT A SPOL.: autorizované zastoupení Ammann.


O hutnící technice, Novinky ,

22.1.2016