SERVIS STROJŮ: 777 171 015 | PŮJČOVNA: 777 765 599 | NÁHRADNÍ DÍLY: 777 765 585 | PRODEJ: 777 765 588  In english facebook youtube 

Hydraulický rychloupínač Easy Lock

Pohodlná výměna lžíce bez vylézání z kabiny bagru

obrazek

Nově vyvinutý hydraulický rychloupínač s označením "Easy Lock" nabízí uživatelům bagrů a rýpadel Wacker-Neuson oproti předešlým upínacím systémům řadu vylepšení.

Hlavní výhodou je důraz na kompaktní koordinovaný systém kinematiky rypadla Wacker-Neuson - při zdvihu nedochází ke kolizi s ramenem stroje či jeho hydraulickým pístem.

Díky pokrokové konstrukci nedochází k žádnému odpadávání materiálu z lopaty stroje ani při rychlému pohybu ramene z maximální výsypné výšky směrem k zemi.

Tento hydraulický rychloupínač lze využít na bagrech Wacker-Neuson již od kategorie 1,3 tuny. To přináší zvláštní výhody v nasazení ve výkopech, protože vždy můžete zvolit a rychle vyměnit tu správnou šíři lžíce a tím ušetřit na drahých zásypech.

Zeptejte se nás


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace