SERVIS STROJŮ: 777 171 015 | PŮJČOVNA: 777 765 599 | NÁHRADNÍ DÍLY: 777 765 585 | PRODEJ: 777 765 588  In english facebook youtube 

Dual Power Wacker Neuson

Bourací a stavební práce bez použití spalovacích motorů:

Dual Power = bagr s hydr.jednotkou HPU

wn-eco-logo.pngWacker Neuson DUAL POWER

Společnost Wacker Neuson přišla s řešením pro provoz bagru bez emisí.
Mikrobagr WN 803 je často využíván pro své kompaktní rozměry např. pro bourací a stavební práce v uzavřených prostorách a domech. Nyní lze tento bagr použít i bez nutnosti použití standardního spalovacího motoru. Díky elektro hydraulickému generátoru HPU 8 se bagr Wacker Neuson 803 stává nezávislým na svém spalovacím motoru.

Akční rádius práce bagru s jednotkou HPU8

Hydraulické vývody Dual PowerRychle a pohodlně se bagr WN 803 propojí s generátorem HPU 8 díky 12 metrovým hydraulickým hadicím. Bagr tak může v uzavřených prostorech pracovat bez škodlivých emisí a vše pohání pouze na elektřina. Elektrický motor je natolik výkonný, že provoz a vlastnosti bagru zůstávají nezměněny. Díky tomu jsou vytvořeny ideální podmínky pro flexibilní přechod mezi prací v prostorech uvnitř a venku.

Snadná přeprava:

V dozerové radlici jsou vytvořeny dva otvory, do kterých lze jednotku HPU8 zavěsit pro přepravu.

Snadné naložení:

pro naložení jeřábem je na tažnou tyč umístěno robustní oko pro zavěšení

Kompaktní a praktické:

rozměry 930 x 720 x 1 000 mm jsou pro nakládání ideální. A čtyři pevná oka pro uchycení zajišťují rychlou a snadnou přepravu.

Propracovaný design:

Jednoduché připojení přes Plug & Play v dolní části stroje. Konzole pro zavěšení se používá jako tažná tyč a současně jako vedení pro hydraulické hadice jednotky HPU8. Několik pohybů ruky stačí k odpojení od generátoru a připojení k rýpadlu. Umístění na spodní části stroje znamená volnost pohybu rýpadla v rozsahu plných 360°.

Dual Power - multifunkční konzole

Multifunkční konzole

Dual Power využívá speciální multifunkční konzoli, která se používá jako závěs pro zdvihání elektro hydraulické jednotky HPU 8. Po umístění této jednotky jednoduše demontujete konzoli a nainstalujete ji přímo na bagr. Tato konzole následně zamezí tomu, abyste bagrem přejeli hydraulické hadice vedoucí k elektro hydraulické jednotce.

Přehled výhod systému DUAL POWER:

  • dvě možnosti pohonu: naftový motor a elektrohydraulický agregát
  • Plug & Play: připraveno k použití po zapojení dvou hadic a elektro zásuvky
  • Stejný výkon s oběma pohony – i při práci s bouracím kladivem
  • Snadná manipulace: hmotnost, rozměry a těžiště rýpadla zůstávají nezměněny
  • Nezměněná provozní hmotnost a svoboda pohybu v rozsahu 360°
  • Snadná a úsporná přeprava (Elektro Hydraulická jednotka je uzpůsobena pro převoz na radlici bagru)

Zeptejte se nás


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace